2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پستشو گذاشتم تو تایپیکم که پربازدیدش کنید بجای هلوشو بدم... فقط بیا ببین مردممون چقدر بهشون برخورده ...

من قفل کردم حوصله بحث نداشتم شمام قفل کن عزیزم 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2731

عزیزم ۷ تا حمد خوندم براش

ان شاالله به حق صاحب همین اعیاد خدا خودش کمک کنه

دختر دایی منم عمل کلیه داشت خداروشکر خیلی حالش خوب شد 

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره
شوهرم زنگ زد از اتاق عمل بیرون اومده خدایا شکرت😢😢   داشت گریه میکرد پسرم گشنه اس خوراکی میخو ...

خداروشکر ک حالش خوبه..امیدوارم دیگ ب عمل احتیاج پیدا نکنه..دیگ پیشش نیستی خودت و سرزنش نکن سالم میاد پیشت..خدابزرگ

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
شوهرم زنگ زد از اتاق عمل بیرون اومده خدایا شکرت😢😢   داشت گریه میکرد پسرم گشنه اس خوراکی میخو ...

بجای اینکه اینارو اینجا بگی برا ما میرفتی و اونجا قربون صدقش میرفتی مادر جان شوهرت خیلی ببخشید بیخود کرد که نتونستی حریفش بشی با بچت بری والا این واجب تر از اون بچه دوماهه بود بخدا چی بگم اعابم خورده بخدا

پستشو گذاشتم تو تایپیکم که پربازدیدش کنید بجای هلوشو بدم... فقط بیا ببین مردممون چقدر بهشون برخورده ...

من تاپیک شمارو دیدم

خدا خیرت بده

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره
2738

خداروشکر 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
انشالله همه به ارزوهاتون برسید عاقبت به خیر بشید خودتون و خوانوادتون سلامت باشید 

مرسی همچنین..واقعن سخت انشاالله پسرت خوب میش..درکت میکنم من پسرم ی سرما میخوره دیوونه میشم..برس ب تو خدا ب دلت ارامش بده..پسرتم شفا میده

مامان یه گل پسرم👨پسر تابستانی   تو عطر کدام خوشبوترین گل جهانی؟که هرکجا مینویسمت شکوفه میدهی  
من قفل کردم حوصله بحث نداشتم شمام قفل کن عزیزم 

راست میگیا...مرسی عزیزم حتما

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
عزیزم ان شاالله بچت صحیح و سالم از اتاق عمل بیاد بیرون خدا به حق پنج تن شفاش بده ولی ای کاش خودت هرج ...

شوهرم آدم خوبی نیست دلم خونه خواهر بچم کم وزنه شیرم خیلی کنه نمیتونم بدوشم که بزارمش پیش کسی شیر خشکم میدم بالا پیاده حق با شماست من خیلی مادر خوبی نبودم براش خیلی کوتاهی کردم من لیاقتش ندارم الهی بمیرم که چقدر زجر میکشه بچم 

من تاپیک شمارو دیدم خدا خیرت بده

زنده باشی خدا پشت و پناه هممون

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2706