1147
1273

پسرم 13ماهش نه چاردست وپا میره نه راه.فقط سینه خیز میره و میشینه خودش.همین ناراحتم چندجلسه هم کاردرمانی بردم شوهرم میگه بچه میترسه از ترس زبونش بندمیاد.فردا باید ببریمش گفتاردرمانی ولش کن هروقت خودش راه افتاد.منم نگرانممممممم😭😭😭😭

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒                              

بستگی به این داره تو ارزیایی کاردرمان نظرش چی بود. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

بستگی به این داره تو ارزیایی کاردرمان نظرش چی بود. 

گفت خیلی زود راه مبفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منمو این صنمو عاشقی وباقی عمر...تیکر بارداری نیست تیکر رسیدن ب خاسته منو پسرمه.😎👶👶                 خدایا محمدوخودت دادیش خودتم مواظبش باش😘😘💗💖                               (   از هیچ چیز نترس دقیقا همون سرت میاد.)                          من یه مادر قوی هستم.هیچ چی منو از پا درنمیاره...                     فقط خدایا تو رو ب خودت قسم کوتاه بیا.یکم زیادی غم دارم😣😣😣😰😰😰😒😒😒                              
1350
چاردست و پا که خیلی از بچه ها نمیرن. از دیوار نمیچسبه راه بره؟ 

نه😰

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دکتر خواهر شوهر منم تا ۱۸ ماهگی فقط سینه خیز رفته بعد راه افتاده  ولش کن بچه رو خودش ب موقعش ر ...

اخه با کمک وسایل هم بلند نمیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1334
گفت خیلی زود راه مبفته

منظورم دلیل تاخیرشه

خوب معلومه که با کاردرمانی راه میفته

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...

بستگی داره دکتر چی گفت اگ تشخیص داد ک مشکلی هست حتما ببرش..اگ مشکلی نیست نبر..پسر من۱۴ماهگی راه رفت..اما وسایل و میگرفت و بلند میشد

مامان یه گل پسرم 👦پسر تابستانی  تو عطر کدام خوشبوترين گل جهانی؟که هر کجا می نويسمت شکوفه ميدهی  

تنبل نیست ؟ تو کاراش دقت کن من داداشم هیچیش نبود فقط مقاومت داشت دوست نداشت پاسخ راه بره نمی دونم شاید می ترسیدم پسر کوچیکه منم وقتی راه افتاد یه ترسی تو چشماش بود می فهمیدم دوتا پسر دیگر این ترس نداشتن از کفش  هاش می ترسید فک کن،😂

1288