2726
عنوان

لتروزول

184 بازدید | 20 پست

ماه پیش دکتر لتروزول داد بدون امپول سونو دادم دوتافولیکول19و27داشتم ولی باردار نشدم این ماهم خودم لتروزول خوردم ولی بازنم امپول نزدم میترسم بازم بار دارنشم ممکنه چون امپول نزدم تخمک ازاد نشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم‌ 

ماشالا با خوردن لتروزول‌ تنها‌ خیلی تخمکهای‌ خوبی داشتی‌ 

اخرین‌ دکتری که من میرفتم به زدن آمپول اعتقادی نداشت میگفت مرتب اقدام داشته باش فقط‌ همین‌

2728
فولیکول بالغ داشتی؟

بله هر ماه مطب دکتر سونو میشدم فولیکول داشتم و آمپول تجویز میکرد و باردار نمیشدم حتی بعد اون هشت ماه هم چند ماه بعدش خودم لتروزول خریدم و خوردم و بدون آمپول اقدام کردم بازم باردار نشدم و الان مراکز ناباروری مراجعه کردم با اینکه همیشه فولیکول دارم ، اینو میگم که زیاد خودتونو اذیت نکنید که چون امپول نزدید باردار نشدید همه چی دست خداست بیشتر بابت این آمپول میگن بزنید که فولیکول تبدیل به کیست نشه

خب خانمی شاید مشکل از همسرتون باشه

نه عزیزم مشکل از همسرم نیست تو رویان تمام آزمایشاتو از خودم و همسرم گرفتن من فقط یک لوله م بسته بود باقی مسائل خوب بودش ولی با این حال چندسال بچه دار نمیشیم ، این ماه ای یو ای کردم منتظرم ببینم خدا بلاخره درهای رحمتشو رو من باز میکنه

استرس نداشته باش توکل کن ب خدا

توکلم به خدا هست ولی خب استرس هم خیلی دارم هر ماه استرس پری شدن دارم و من پری هام منظمه و سرموعدم هم پری میشم حتی یک روز هم تاخیر ندارم ، التماس دعا دارم ،،، شما هم نگران نباشید ان شالله به زودی باردار میش عزیزم

روز چندم زدین؟و اینکه چنتا؟

والا من تنبلينداشتم و پريام مرتب بود ولي دوماهي بود حس كردم تخمك گزاري ندارم رفتم دكتر گفت فوليكول ١٠ داري  اقدام كن ببين باردار ميشي يا نه شيش ماه فرصت داري منم خودم معطل نكردم همون ماه لتروزول خوردم روز ١٣ دوتا امپول زدم همون ماه هم باردار شدم البته من لترازول خارجي خوردم فوليك يه ١٩ ٢١ ٢٧ بود

2706