2726
عنوان

بارداری با وجود بی بی چک هاله دار

| مشاهده متن کامل بحث + 10176 بازدید | 163 پست

ینی هیشکی دیگه نبود که اینجور باشه بی بیش و باردار باشه،،من میگم اگه هورمون تو ادرتر نباشه اصن نباید هاله هم بندازه

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵
باز خوبه عقب زدی من دوروز مونده😁بزن گلم البته منم قبلا توطول اقدام دوالی سه روز تاخیری داشتم میزدم ...

صبح که پاشدم ببخشید رفتم جیش..الان بدم بیبی بزنم جواب میده یا ج بده دقیق هس ؟؟؟

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آها بااین ماه ۱۱ماه نشم دیگه کم کم میرم تویکساال😣

انشالله دوتامون مامان بشیم...منم سابقه عقب انداختم زیاد دارم براهمین دل ندارم بیبی بزارم😔

انشالله دوتامون مامان بشیم...منم سابقه عقب انداختم زیاد دارم براهمین دل ندارم بیبی بزارم😔

ممنون گلم 😘البته من اونجور تمایل ندارم ولی شوهرم شدیدا دوست داره وناراحت میشم میبینم انقدر دوست داره ولی مشکل داره😔منم اوایل اقدام خیلی عقب میزدم رفتم دکترگفت توطول اقدام طبیعیه

ممنون گلم 😘البته من اونجور تمایل ندارم ولی شوهرم شدیدا دوست داره وناراحت میشم میبینم انقدر دوست دار ...

منم شوهرم خیلی دلش میخاد خدا کنه ناامید نشیم

2706