2737
2739
عنوان

بارداری با وجود بی بی چک هاله دار

| مشاهده متن کامل بحث + 10177 بازدید | 163 پست

رز جونم شما هم بعد یکی دوساعت هاله انداخت،،روز چندم پری زدی؟؟خدایا ینی میشه منم این ماه نتیجه بگیرم

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵

استار تر منم نسبتا اینجور بود اما نه یک ساعت ولی خب یک ربع بیست دقیقه گذشت مثبت شد ودرست بود

البته روز موعد زدم نه جلوتر 

اما نظرم اینه برا افراد مختلف متفاوت 

ان شاءالله شما هم باردار باشی ،از صمیم قلب دعات کردم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
رز جونم شما هم بعد یکی دوساعت هاله انداخت،،روز چندم پری زدی؟؟خدایا ینی میشه منم این ماه نتیجه بگیرم

من از چهار روز مونده ب موعد بی, بی زدم, بعد از یکساعت هاله خیلی کمرنگی میوفتاد, تا روز, موعد هم بازم هاله کمرنگی افتاد ک خداروشکر باردار بودم

2738

خب بچها من سر بچه ی اولم هفت ماه تو اقدام بودم هر هفت ماهم مدیکور میزدم ولی حتی بعد دوروزم سایه ام نداشتن،،ولی چرا این هاله داره،،دوست دارم نا امید نشم،،علایمم نوک سینم دست میزنم درد داره،،گاهی در روز تخمدان ها تیر میکشن ولی بیشتر تخمدان چپم، دیروزم طرف راست کمرم سمت پهلو راستم بشدت درد داشت،،دندون دردم گرفتم،،همین

هدفم کم کردن وزن و رسیدن به وزن دلخاهم تا۱۴۰۲.   وزن اولیه۹۵وزن کنونی۹۰/۵وزن هدف اولیه۸۵
خانما برا منم دعا کنین فردا پس فردا موعدمه یکم حالت بارداری دارم ولی از بس بابی بی منفی روبرو شدم دی ...

منم الان سه روزه که عقب انداختم 

و دلشو ندارم بیبی بزنم

و خدایی که در این نزدیکیست..‌ممنونتم خداجون💓🌱

بچها منم تا۱۰مین دقت کردم نداشت گذاشتم واومدم خابیدم شاید ۱۰مین دیگش این حاله افتاده،نمیدونم،،بنظرتون حالش مشخصه؟؟؟؟؟

منم الان سه روزه که عقب انداختم  و دلشو ندارم بیبی بزنم

باز خوبه عقب زدی من دوروز مونده😁بزن گلم البته منم قبلا توطول اقدام دوالی سه روز تاخیری داشتم میزدم منفی بود دیگه دلشو ندارم

2706