2726
عنوان

لطفا به خودتون نگیرین.

207 بازدید | 22 پست

من نزدیک ۲ سال اصلا عضو نبودم موضوعات رو فقط چک میگردم هرکی هرمشکلی داشت حتی راجب ی ضد افتاب ده صفحه کامنت مرتبط با سوالی ک پرسیده داشته کاربرای قدیمی  ولی الان من ده دیقه پیش پست گذاشتم از مهم ترین موضوع زندگیم بلکم یکیتون یه راهنمایی بکه ک واقعا جواب بگیرم یه خط گفتم پرانتز باز کردم توضیح دادم یکی گفته پرانتزت از متن اصلی طولانی تره یکی ریپلای کرده خندیدن ده نفر لایک کردن من دیگه دردو دل نکردم واقعا به خودتون بیاین  فقط باید تاپیک خیانت+عکس باشه که یه نظر بدین 

روی صحبتم با همه نیست این تاپیکو

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ینی از صمیم قلب متاسفم براهمین فهمیدم باافتخار چرا میگن کاربر قدیمی کاربرای قدیمی تر خیلی براهم درست حسابی نظر میدادن ک ب درد طرف بخوره

خب ندیدیم موضوت چی بودعزیز

تاپیک قبلیم میخواستم بگم عشقم بعد ۵ سال ازم خاستگاری کرده به مامانش گفته ولی مامانش دلش با دختر خالشه همش امروزو فردا میکنه یهروز مریضی رو بهونه میکنه یهروز  مهمن یه روز مجلس عروسی یا عزا ک نیاد

همش تقصير اين بچه هاي دهه هشتاديه سايته ديگ😒 غلاغ خود را اماده ي دعوا ميكند😁

درست میگی خب..منم اومدم دعوا

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2706