2733
2734
عنوان

مامانا میشه بیایین؟

43 بازدید | 9 پست

شما اجازه میدی شوهرتون تنها بچه رو ببره خونه مادرش؟ 

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

اصلا 

من شدیدا وسواسم فقط،اجازه میدم تنها با ابجیمی یکی از دوستام بمونه به بقیه اعتماد ندارم ممکنه دعواش کنن بی جهت

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبلا نميذاشتم ولي الان روزايي كه كلاس داره دخترم ميره اونجا ميمونه

چند سالشه

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
اصلا  من شدیدا وسواسم فقط،اجازه میدم تنها با ابجیمی یکی از دوستام بمونه به بقیه اعتماد ندارم م ...

من میدونم باهاش خیلی خوب رفتار میکنن. الان برای اولین بار رفته و دوسالشه. شوهرمم خیلی مراقبه ولی بازم حالم بده . 

2738
خالمه. بعد شاغلم از مهر مرخصیم تموم میشه باید بره. ول استرس دارم جاریم اونجا نباشه.

چرا پیش مامان خودت نمیذاری؟