2726

انتظار کلافه ام کرده این ۲ هفته اندازه ۲ سال گذشت

امروز ۲۶ پری ام

نمیدونم این ماه نینی جون توی دلم هست یا نه

همش دوس دارم دو روز هم بگزره بی بی چک بزنم...

شما در چه حالین؟؟؟؟

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم من اولین ماه اقدامم درستم اقدام نداشتم فقط9--10--18--22 نمیدونم نی نی دارم یان یکم شهریور موعد پریودمه  از بیستم سیکلم سینه درددارم نمیتونم سوتین بزنم تا پریروزم زیردلم دردمیکردبهترشد شما علایم نداری؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
من تا ۳۰ ام باید صبررر کنم دل درد و کمر درد دارم و ضعف و خستگی امیدوارررم نی نی باشهههههههه ...

دقیقا مثه من

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
من تا ۳۰ ام باید صبررر کنم دل درد و کمر درد دارم و ضعف و خستگی امیدوارررم نی نی باشهههههههه ...

منم اینجور علائم و دارم تازه سینه هامم یکم درد میکنه

بی تو اما به چه حالی من از آن کوچه گذشتم...؟
دقیقا مثه من

منم 1 موعدمه زمان خیلی سخت میگذره

من این ماه میخوام اقدام کنم تا اول محرم معلوم میشه حاملم یا نه. برام دعا کنید دوستان

میشه برای نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستین😊        انشالله همه منتظرا دامنشون به زودی زود سبز بشه😔😔

منم هفت ماهه اقدام کردم ولی ابن ماه یکم بیخیالم. تو این هفت ماه که من اقدام به بارداری کردم هر ماه سه نفر تو خانواده شوهرم باردارشدن. کسایی کع با ما نامزد کردن و یه سری هم بچه دوم و بچه سوم . تا چند روز پیش عین خیالم نبود ولی وقتی تو مهمونی دیدم سه تا باردار دورو برم نشسته یکم دلم گرفت حسم زیاد خوب نیس

امید زندگیم دوقلوهام😍 
2706