1147
1273

بله آدم عاقل دشمن درست نمیکنه

من با همه خوب برخورد میکنم وحتی زبون میریزم ومحبت میکنم 

میخوام با همه خوب باشم ولی بازهم دشمن پیدا میکنم اونم بی دلیل

یعنی رفتار من مشکلی داره ؟شما چه راهی پیشنهاد میکنید؟؟؟

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیستم .تمرین خوش اخلاقی:)

نه بعضیا حسودن بخاطر اون میشن دشمنت

شازده کوچولو گفت :بعضی کارا ، بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنه ...گل گفت : مثه چی ؟شازده کوچولو گفت :  مثه وقتی کهمیدونی دلم برات بی‌قراره و کاری نمیکنی !

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

ادم عاقل مقابله به مثل میکنه.

اگه با نظرم مخالفی                                                    ریپلای نکن بگو واااااا چرا نظر دادی                        وااااااا وقتی نظرت مثل نظر من نیست چرا حرف زدی    واااااااا نظرت اشتباهه                                               واااااااااا این چه حرفیه که گفتی                                   دوست عزیز وااااا گفتنِ تو تاثیری روی نظر من نداره              وااااا گفتن هاتو نگه دار برای خودت.                              نظرات متفاوته اگه تو درست میگی معنیش این نیست که من اشتباه میگم تو زندگی رو از دیدگاه من نمیبینی و منم زندگی رو از دیدگاه تو نمیبینم.                              #انسان_باشیم

ببین بعضیا به خوب بودن بقیه هم حسودی می کنن. چون اونا خوب هستن دور و بریا دوسشون دارن حسودا نمی تونن تحمل کنن

قهوه دم می کنم. نصف قاشق سیانور در فنجانت میریزم!لبخند که میزنی میگویم:قهوه ات سرد شده بگذار عوضش کنم.                                                            این کار هرشب من است. سالهاست که میخواهم تو را بکشم. ولی...لبخندت را چه کنم؟!
1348
تو همه رو نمیتونی راضی نگه داری .این ی قانونع

راضی آره ولی بعضیا دشمن میشن واقعا واضح نشون میدن ویا کارهایی میکنند تا آسیب بزنند

فقط 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر بارداری نیستم .تمرین خوش اخلاقی:)