2737
2734

سلام چنتا سوال داشتم اگه میشه راهنماییم کنید ...

۱.ابی ک میریزم روی خیار شور اب شیر باشه یا اب نمکو بجوشونم بذارم خنک شه بعد بریزم روش؟

۲.نمکشو چقد بریزم تقریبا ۱۲ کیلو خیاره

۳.کجا باید بذارم دبه هارو؟

۴. چ چیزایی باعث کپک زدن خیارشور میشه؟

ممنونم😀

خدایا گاهی نگاهی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بجوشون بزار سرد بشه .دبه هارم بزار جایی خنک از ابشم بخور شور شور بود دیگ خوبه و اینکه نصف نصف لیوان یا پیمانه سرکه بریز تو هر دبه ک کپک نزنه من همش اینطور میگیرم و کپک نمیزنه دبه هاتم درشونو محکم کن 

نسیم هستم مامان دوتا فرشته کوچولو
2738
بجوشون بزار سرد بشه .دبه هارم بزار جایی خنک از ابشم بخور شور شور بود دیگ خوبه و اینکه نصف نصف لیوان ...

ممنون گلم😍😍 دبه هارو تو اتاق خواب بذارم بده؟

اخه راه پله خیلی گرمه

خدایا گاهی نگاهی...

من قبلا اب میجوشوندم. بعد دیدم اگ اب شیر هم بریزی انگار فرقی نداره. اگ زود مصرف میکنی نمیخواد بجوشونی مگ اینکه واسه سال بعد بذاری احتیاطا بجوشون.از اب برنج کمی شورتر باشه. اندازه شو نمیدونم. تو جای خنک دیگه مث زیر زمین یا سایه خنک تو حیاط

4. هوا رسیدن خیلی سریع یعنی درش کیپ نباشه دو روزه خرابه. یا پر نباشه سرش. تا بالا باید ابنمک بریزی.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

منم همینکارو میکنم ولی اخر کپک میزنه

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

۱) هردو میشه ولی لزومی به سختیه دومی نیست اولی راحته            ۲) به ازای هر ۱۷ پیمانه آب یه پیمانه سرکه یه پیمانه نمک میزنی    ۳) خیارشور باید جای خنک باشه دور از آفتاب درش هم محکم با نایلون وکش اول ببند هوا نگیره بعد درش وبزار روش

ممنون گلم😍😍 دبه هارو تو اتاق خواب بذارم بده؟ اخه راه پله خیلی گرمه

اگه خنکه اتاق خاب بزار اتفاقا منم اتاق گذاشتم البته اتاقم خیلی خنکه 

نسیم هستم مامان دوتا فرشته کوچولو
دقیقا سوالای من...فقط میدونم توش یکم نخود بریزیم که ترد بشه☺

برگ درخت البالو خیلی خوب ترد میکنه.

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2706