2726
عنوان

بچمو با خودش برد 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 275 بازدید | 26 پست
وا بزارید یکم بچه مستقل بار بیاد خونه یزید که نمیره 

بچه ام مستقله و راحت رفت ولی منه دیوانه همش استرس دارم. باید برم پیش مشاور

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
اره عزیزم دیگه زیادی حساسی رو بچت ،تا حدودی عادیه اما باید توکل کنی و به جاش تاکید کنی مواظب بچه باش ...

اوف انقدر بهش سفارش کردم که بنده خدا دیگه کلافه شد گفت میخوای نبرم. 

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب درست رو بخون 🤭🤭 مگه واسه همین نبرده. موقتی هست خب میارتش. به جای این فکرای آزار دهنده بشین درست ...

حالا مگه میتونم درس بخونم؟ همش فکرم پیششه. خل ام به خدا

بچه ام مستقله و راحت رفت ولی منه دیوانه همش استرس دارم. باید برم پیش مشاور

بالاخره بچه اینقدر باید بخوره زمین و بلند بشه تا سفت بشه 

این جور که نمیشه تو اونو از همه خطرها حفظ کنی چون تبدیل به یه بچه ترسو میشه که تنهایی جرئت هیچ کارو نداره 

میگن چشام سگ داره   
2728
بالاخره بچه اینقدر باید بخوره زمین و بلند بشه تا سفت بشه  این جور که نمیشه تو اونو از همه خطره ...

راست میگی. به قول مامانم اگرم بخواد اتفاقی بی افته توام باشی می افته ولی دست خودم نیست که‌ . خدا شفام بده. 

برای امضات صلوات فرستادم عزیزم

حالا مگه میتونم درس بخونم؟ همش فکرم پیششه. خل ام به خدا

باید به ذهنت غلبه کنی. ذهنت داره گولت میزنه. به مغزت رجوع کن ببین دیدگاهت عوض میشه

پدری که روح دخترش رو میکشه در حقیقت خودش را از بین میبرد. 
یعنی کار خوبیه جدا باشه؟ من خیلی زیاد وابسته ام

یه کوچولو عیب نداره ولی متاسفانه برخی از والدین بچه ها رو از صبح تا شب خونه پدربزرگ مادربزرگ یا خاله و و دایی و ... میذارن که اصلا درست نیست ولی در حد یکساعت اشکالی نداره عزیزم

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
خب نمزاشتي

چند وقته خیلی میگفت دلم میخواد ببرمش . دیگه گفتم ببره 

آخه خیلی مراقب نیستن. من همش میترسم وقتی نیستم خدایی نکرده چیزیش بشه. خیلی غیرطبیعیه رفتارم؟ 

نه کاملا طبیعی هستی خب بچه نیاز به مراقبت داره منم به هر کسی نمیتونم اعتماد کنم.میترسم 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
چند وقته خیلی میگفت دلم میخواد ببرمش . دیگه گفتم ببره 

خب ميارتش ديگه

ناگهان متعجب شدم زنی که سال پیش بودم کجاست؟یا آنکه دوسال پیش بودم و در فکر آن زن من اکنون چگونه آدمی هستم ؟