2726
عنوان

بچمو با خودش برد 😭

275 بازدید | 26 پست

شوهرم الان بچه ام رو برد خونه مامانش. برای اولین باره تنها میره اونجا. 

حالم بده. بیایین دلداریم بدین. واقعا من آنرمالم؟ 

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماشاالله بزرگه گاهی بچه رو از خودت دور نگه دار ولی نه اونقدرا که نتونی رفتارش رو کنترل کنی و دیگران حق تربیت فرزندتون رو به خودشون بدن

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 
2728

عزیزم اینقدر وابسته بچت نباش اونم وابسته خودت نکن چون زندگی به هر دوتون سخت تر میگذره

بچت نمیدونم الان چند سالشه اما اینو تجربه کردم که اشتباهه بچه وابسته شه اونجا هم مادر بزرگش مواظبشه خیالت راحت

خب میرفتی تو هم

امتحان دارم. مثلا برد من بشینم بخونم. همیشه هم دلش میخواست یه بار تنها بره خونه مامانش واسه همین دیگه نرفتم ولی الان حالم بده

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
ماشاالله بزرگه گاهی بچه رو از خودت دور نگه دار ولی نه اونقدرا که نتونی رفتارش رو کنترل کنی و دیگران ...

یعنی کار خوبیه جدا باشه؟ من خیلی زیاد وابسته ام

منم دوس ندارم بچم تنها جایی بره

منمممم. همش میترسم خدایی نکرده یه اتفاقی براش بی افته

منمممم. همش میترسم خدایی نکرده یه اتفاقی براش بی افته

اره منم بدترین چیزا تصور میکنم.ولی اونا از ما بیشتر مواظبن و پدرشم هست پس نگران نباش

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
عزیزم اینقدر وابسته بچت نباش اونم وابسته خودت نکن چون زندگی به هر دوتون سخت تر میگذره بچت نمیدونم ا ...

آخه خیلی مراقب نیستن. من همش میترسم وقتی نیستم خدایی نکرده چیزیش بشه. خیلی غیرطبیعیه رفتارم؟ 

اره منم بدترین چیزا تصور میکنم.ولی اونا از ما بیشتر مواظبن و پدرشم هست پس نگران نباش

باید سعی کنم بیشتر روی خودم کار کنم. زیادی استرسی ام

آخه خیلی مراقب نیستن. من همش میترسم وقتی نیستم خدایی نکرده چیزیش بشه. خیلی غیرطبیعیه رفتارم؟ 

اره عزیزم دیگه زیادی حساسی رو بچت ،تا حدودی عادیه اما باید توکل کنی و به جاش تاکید کنی مواظب بچه باشن مخصوصا به شوهرت

خب درست رو بخون 🤭🤭 مگه واسه همین نبرده. موقتی هست خب میارتش. به جای این فکرای آزار دهنده بشین درست رو بخون

پدری که روح دخترش رو میکشه در حقیقت خودش را از بین میبرد. 
2706