1507
1482

ماشاالله بزرگه گاهی بچه رو از خودت دور نگه دار ولی نه اونقدرا که نتونی رفتارش رو کنترل کنی و دیگران حق تربیت فرزندتون رو به خودشون بدن

دخترای گلم ۱۳ ساله که ازدواج کردم وعروس یه مادرشوهر مهربونم خودم ۴۰ ساله هستم 

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

منم دوس ندارم بچم تنها جایی بره

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
1473

عزیزم اینقدر وابسته بچت نباش اونم وابسته خودت نکن چون زندگی به هر دوتون سخت تر میگذره

بچت نمیدونم الان چند سالشه اما اینو تجربه کردم که اشتباهه بچه وابسته شه اونجا هم مادر بزرگش مواظبشه خیالت راحت

منمممم. همش میترسم خدایی نکرده یه اتفاقی براش بی افته

اره منم بدترین چیزا تصور میکنم.ولی اونا از ما بیشتر مواظبن و پدرشم هست پس نگران نباش

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
1432
عزیزم اینقدر وابسته بچت نباش اونم وابسته خودت نکن چون زندگی به هر دوتون سخت تر میگذره بچت نمیدونم ا ...

آخه خیلی مراقب نیستن. من همش میترسم وقتی نیستم خدایی نکرده چیزیش بشه. خیلی غیرطبیعیه رفتارم؟ 

آخه خیلی مراقب نیستن. من همش میترسم وقتی نیستم خدایی نکرده چیزیش بشه. خیلی غیرطبیعیه رفتارم؟ 

اره عزیزم دیگه زیادی حساسی رو بچت ،تا حدودی عادیه اما باید توکل کنی و به جاش تاکید کنی مواظب بچه باشن مخصوصا به شوهرت

خب درست رو بخون 🤭🤭 مگه واسه همین نبرده. موقتی هست خب میارتش. به جای این فکرای آزار دهنده بشین درست رو بخون

پدری که روح دخترش رو میکشه در حقیقت خودش را از بین میبرد. 
1476
اره عزیزم دیگه زیادی حساسی رو بچت ،تا حدودی عادیه اما باید توکل کنی و به جاش تاکید کنی مواظب بچه باش ...

اوف انقدر بهش سفارش کردم که بنده خدا دیگه کلافه شد گفت میخوای نبرم. 

بچه ام مستقله و راحت رفت ولی منه دیوانه همش استرس دارم. باید برم پیش مشاور

بالاخره بچه اینقدر باید بخوره زمین و بلند بشه تا سفت بشه 

این جور که نمیشه تو اونو از همه خطرها حفظ کنی چون تبدیل به یه بچه ترسو میشه که تنهایی جرئت هیچ کارو نداره 

بالاخره بچه اینقدر باید بخوره زمین و بلند بشه تا سفت بشه  این جور که نمیشه تو اونو از همه خطره ...

راست میگی. به قول مامانم اگرم بخواد اتفاقی بی افته توام باشی می افته ولی دست خودم نیست که‌ . خدا شفام بده. 

برای امضات صلوات فرستادم عزیزم

1508