2410
2553

سلام.بفرمایید

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بانوی بی نشـــــــــــان    

یک لحظه فکر کردم عزراییلم‌ با این استیکر.....😕😂

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نه نترس این منم دارم داد میزنم صدات میکنم        

😊😚

2714
سلام.بفرمایید

سلام. عزیزم, من چن ماه پیش تازه فارغ التحصیل شده بودم هی تونی نی سایت دنبال یه ختمی بودم واسه پیداکردن کارایده ال که کار خوبی پیداکنم,بعدش یه باراصن یادم نیس توچه تایپیکی بوددیدم به نذریس هستش اصن یادم نیس چطوری بودولی تهش گفته بود بخشی ازدرامداولتونو باید به نیت کدوم امام بدیدنیازمندا, نمدونم تودلم گفتم این کارو میکنم یانه یااصن یادم نیس اون یس روخوندم یانه, چن ماه بعدش یه جاکارپیداکردم ولی اصن اونی که میخواستم نبودخلاصه اونموقه نذرکردم نصف اولین حقوقموبدم به بچه های بیمارپروانه ای, اولین حقوقموالان گرفتم میدونم وکامل یادمه که نصفشوبایدبدم اون بچه هاولی تکلیف اونیکی نذری که این ازش مطمئن نیستم که واقعانذربودیانه فقط ازذهن وقلبم گذشته چیه؟ 

سلام. عزیزم, من چن ماه پیش تازه فارغ التحصیل شده بودم هی تونی نی سایت دنبال یه ختمی بودم واسه پیداکر ...

سلام.یادتون هست که صیغه نذر خوندید یا نه؟

همین دیگه اصلااا یادم. نیس, قشنگ افتادم تو شک که چی گفتم اونموقه, ولی دفعه دوم مطمئنم گفتم میدم پروا ...

وقتی شک دارید،تکلیفی به گردنتون نیست.