1345
1341

یه نمودار دارم

استاد راهنما گفتن که باید منبع اش ذکر بشه حتما

حالا سوالم اینه که

منبع اش رو باید تو پاورقی همون صفحه بنویسم

یا تو منابع اخر پایان نامه؟؟؟؟

کسی میدونه جواب بده

گیرم

اللهی...گاهی...نگاهی..  

باید هم تو پاورقی بیاری هم اخر پایان نامه ت عزیزم.

میتونی یکم سرچ بکنی تو اینترنت مفصل توضیح دادن که چطوری پایان نامه اماده کنی....

اخی یادش بخیر.من بالاترین نمره ی دانشگاهو تو پایان نامه گرفتم😋😜😍☺☺😊😊❤❤🌷🌷💝

چادرِ مِشکـی شیعـِه کارِ دستِ فـاطـمه ســت💝

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

فرمت هر دانشگاهی تو منابع نویسی متفاوته به پایان نامه های دانشگاه ببینید معمولا فرمت پایان نامه نویسی توسط خود دانشگاه یا در سایت دانشگاه ارائه میشه

ای خدا بازم خودت هوای ما رو داشته باش..
1307
باید هم تو پاورقی بیاری هم اخر پایان نامه ت عزیزم. میتونی یکم سرچ بکنی تو اینترنت مفصل توضیح دادن ک ...

خوش بحالت

موندم توش

راهنما هم جواب نمیده

وقتمم کمه

راهم دوره تا دانشگا

اصن گیر کردم

راجع به ادبیات نظری چی میتونی بهم‌بگی

اللهی...گاهی...نگاهی..  

پاورقی برای مواردی هست که تو متن بهش اشاره شده  میخوای درباره اش توضیحی بدی مثلا معادل انگلیسی کلمه یا اسامی افرادی که اشاره کردی و ...برای رفرنس دادن نیست عزیزم 

ببخش باران!تو می باری و ماهی شسته نمی شویم…!
گفتین بالاترین نمره پایان نامه گفتم 18 نهایتش 2 نمره مقاله هم دادین یا نه

همه جا سیستم نمره دهی یه جور نیست

من دانشگاه تهران بودم و برای رشته ما اصلا مقاله نمیخواست برای دفاع ارشد

نمره هم از 20 محاسبه میشد

(قلندرتپه) ما انسان بودیم...تا زمانی که،نژاد ارتباط‌مان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیم‌مان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.
همه جا سیستم نمره دهی یه جور نیست من دانشگاه تهران بودم و برای رشته ما اصلا مقاله نمیخواست برای دفا ...

میدونم من ازاد بودم مقاله اختیاری بود از 18 بود، برای همین پرسیدم

1226
خوش بحالت موندم توش راهنما هم جواب نمیده وقتمم کمه راهم دوره تا دانشگا اصن گیر کردم راجع به ...

والا از رشته ت من چندان سر در نمیارم.خواهرم ادبیات میخونه.ادبیات پایداری میخونه.اگر بنظرت میتونه جواب بده به سوالت ازش بپرسم.

اما اصولا همینه دانشجو دستشو میذاره رو زانوی خودش و بلند میشه.ما سرجمع سه چهار بار بیشتر استادمونو ندیدیم.

همش خودمون کارکردیم.فقط دو سه سری برای تایید مطالبمون و درست بودن منابع بردیم دادیم دست  استادمون تا یه نیم نگاهی بندازه🌟همین.وگرنه همشو بدون اینکه خیلی بااستادراهنما و فلان مشورت کنیم انجام دادیم...

سعی کن منابعت خیلی موثق باشه.استادما که خیلی حساس بود.مطالب پایان نامه ی من اکثرا از کتاب های مختلف جمع اوری شده بود.

گفتین بالاترین نمره پایان نامه گفتم 18 نهایتش 2 نمره مقاله هم دادین یا نه

من رشته م هنری بود.براهمین پایان نامه م تئوری و عملی بود.ترتیب نمره ش متفاوت میشه.من تنها کسی بودم که بیست گرفتم😋😜😍🌟☺😊❤🌷💝

استادمون مدیرگروه دانشکده بود و بشدت سختگیر اما شکر.انقدری قابل دفاع بود که بیست و داد....

1346