2726
عنوان

چند سوال در یک تایپک ...لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 216 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پارچه و لباس برو از مغازه بگیر چون واقعا از عکس معلوم نی

تو شهرم پارچه خوشکل پیدا نکردم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
خوبه مبارکا ..از کجا میدونی امروز میاد؟؟

روزی که قراره بیاد بهت پیامک میزنه....تازه از خوبیاشم اینه که مثلا روزشم خودت میزنی....من روزشو زده بودم 24 ام(فردا) ولی بعضی وقتا زودترم میاره....بعد وقتیم میاره قشنگ میزنه ساعت کی تا کی میارتش

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
2728
موقعدسفارش روز و ساعتی که میخوای به دستت برسه رو مشخص میکنی

وا چه خوب خوب من شهرستان هستم

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
من کرم مو پانتن گرفتم از تبریز چهل و شش اینا بعد همونوووو دیجی زده هشتادو خورده ای 😑

وای

یکی از کاربرا میگفت میوه هم از دیجی سفارش میدیم اما واقعا گروووونه میوه هاش و خواروبارش

اگه نظر منو میخواید....خوراکی و میوه سفارش ندید....مگه اینکه ساکن تهران باشید....چون اگه چند روز بخواد میوه رو به شهرتون بفرسته واقعا معلوم نیست چه بلایی سرش بیاد

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
اگه نظر منو میخواید....خوراکی و میوه سفارش ندید....مگه اینکه ساکن تهران باشید....چون اگه چند روز بخو ...

اصلا میوه و کالاهای سوپر مارکتی فکر نکنم به شهرستان بره.همون روزمیاره برات

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

سوال بعدی برا تشک با عرض صد و قد ۱۶۰ چقدر پارچه میخواد؟؟

2706