1147
1341
عنوان

چند سوال در یک تایپک ...لطفا

213 بازدید | 80 پست

سوال اول تا حالا از دیجی کالا خرید کردید؟؟

هرکی دلش خواست یه صلوات بفرسته تا من خونه سه خواب داشته باشم  سه تا بچه با یه خواب خیلی سخته...

سومی من می‌خوام پارچه ملحفه بخرم یکی انتخاب کردم تو دیجی متری ۳۵,زده بعد تو اینستا خواستم بخرم گفت متری شصت  

هرکی دلش خواست یه صلوات بفرسته تا من خونه سه خواب داشته باشم  سه تا بچه با یه خواب خیلی سخته...

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

1350
دومی ..خوبه جنساش ؟!زود میرسه قیمتش خوبه؟؟

اگه توی سطح تهران میخواید بخرید شاید همون روز براتون بیاره....ولی شهرستان چند روز طول میکشه.....والا من که تاحالا هرچی گرفتم راضی بودم....بازم بستگی به چیزی که میگیری داره

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
همین امروز قراره جنسم از دیجی کالا بیاد      

خوبه مبارکا ..از کجا میدونی امروز میاد؟؟

سومی من می‌خوام پارچه ملحفه بخرم یکی انتخاب کردم تو دیجی متری ۳۵,زده بعد تو اینستا خواستم بخرم گفت م ...

پارچه و لباس برو از مغازه بگیر چون واقعا از عکس معلوم نی

Ayhanim هستم داشتم تایپ میکردم دیدم لغو کاربری,شدم 😒😒😒😒😒
1307

من گوشی خریدم دوبار.هدفون و کفش و ظرف غذای کودک و رم و ماسک مو.شوینده و خیلی چیزای دیگه خریدم راضی بودم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺
اگه توی سطح تهران میخواید بخرید شاید همون روز براتون بیاره....ولی شهرستان چند روز طول میکشه.....والا ...

پارچه نگرفتی تا حالا

اره خیلی خرید کردم من...

از لحاظ جنس و کیفیت خیلی خوبه . خیالت راحت باشه.

اما قبلا تخفیفاتش بیشتر بود قیمتاش از بازار ارزون تر بود اما الان نه . از لحاظ قیمت چندان تفاوت نداره . ولی حداقل خیالت راحته که جنسش اصله و آشغال بهت قالب نمیکنند

چادرِ مِشکـی شیعـِه کارِ دستِ فـاطـمه ســت💝
1308
پارچه و لباس برو از مغازه بگیر چون واقعا از عکس معلوم نی

تو شهرم پارچه خوشکل پیدا نکردم

خوبه مبارکا ..از کجا میدونی امروز میاد؟؟

روزی که قراره بیاد بهت پیامک میزنه....تازه از خوبیاشم اینه که مثلا روزشم خودت میزنی....من روزشو زده بودم 24 ام(فردا) ولی بعضی وقتا زودترم میاره....بعد وقتیم میاره قشنگ میزنه ساعت کی تا کی میارتش

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
موقعدسفارش روز و ساعتی که میخوای به دستت برسه رو مشخص میکنی

وا چه خوب خوب من شهرستان هستم

1346