2726
اگه دوستید با هم که نمیشه بیشتر انتظار داشت مطمعنن اگه رابطتون جدی تر بشه برات سخت تر هم میشه اگه نم ...

اره دوستیم ولی نمیدونم یعنی همه اونایی که دوست هستن اینجورن؟

خیلی کسل کننده شده برام واقعا خسته شدم 

اصلا روحیه نداره برای من که اینجوره😢

اره دوستیم ولی نمیدونم یعنی همه اونایی که دوست هستن اینجورن؟ خیلی کسل کننده شده برام واقعا خسته شدم ...

چند وقته باهمید؟

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعا؟🙄 چجوری باید مطمئن شم دوستم نداره؟  اخه میگه دوستم داره یعنی چی اخه گیج شدم

بش بگو حس میکنم دوسم نداری و اینا بهونس از زندگیت میرم بیرون ک راحت باشی.ببین چیکار میکنه 

2728
بش بگو حس میکنم دوسم نداری و اینا بهونس از زندگیت میرم بیرون ک راحت باشی.ببین چیکار میکنه 

گفتم عزیزم نناراحت میشه میگه داری به احساسم توهین میکنی میگه اینهمه میگم دوست دارم باور نمیکنی میگه یه عاشق عشقشو ول نمیکنه نمیره

چند وقته باهمید؟

۱۰ ماه عزیزم تقریبا 

واقعا خسته شدم دیگه یعنی واقعا همه همینن خب من از این بدترشم دیدم تو دوستام  ولی دلیل نمیشه که اینم اینجور باشه من نمیتونم واقعا

منم تو همچین رابطه ای بودم اینقدر باهاش صبر و تحمل کردم دیگه خسته شدم اخرشم خانوادش باعث جداییمون شد ...

وای چقد بده واقعا 

این مشکل مالی نداره ولی یه خانواده گیر داره که مدام دارن بهشون گیر میدن و غر میزنن خانوادش فرهنگین و یجورایی خیلی بسته ان

۱۰ ماه عزیزم تقریبا  واقعا خسته شدم دیگه یعنی واقعا همه همینن خب من از این بدترشم دیدم تو دوست ...

بنظرم وقتی تو رابطه ای هستی که بیشتر از احساس آرامش پیدا کردن حالت بدتر میشه نمیتونی باهاش اینده خوبی داشته باشی حالا هر چقدر عاشق و دلبسته همدیگه هم باشید من دوسالو نیم به پاش نشستم  و بارها قول داد رابطمون بهتر میشه ولی همش الکی بود دو روز خوب بود باز میشد مثل قبل من فقط وقتمو تلف کردم بیشتر راجبش فکر کن و منطقی باش و ببین بهترین تصمیم چیه

بنظرم وقتی تو رابطه ای هستی که بیشتر از احساس آرامش پیدا کردن حالت بدتر میشه نمیتونی باهاش اینده خوب ...

اخه دوسش دارم حتی فکرشم ازارم میده ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد تمومش کنم ولی دلمو چیکار کنم😢

اخه دوسش دارم حتی فکرشم ازارم میده ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم دلم میخواد تمومش کنم ولی دلمو چیکار ک ...

این حرفا رو بریز دور یهو به خودت میای میبینی چند سال از عمرت بخاطر یه ادمی گذشته که حاضر نشده برات قدمی برداره دیگه با خودته

تاثیر مشکلات خانوادگی بر دانش آموزان چگونه است؟ برای آنکه دانش آموز بتواند عملکرد درسی موفقی داشته باشد؛ در کنار هوش و توانایی‌های ذهنی، لازم است تا محیط خانه نیز شرایط مطلوبی داشته و به دور از هرگونه تنش و مشکلات باشد.