2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بدک نیست هم مناسب هم گرون

ما وقتی دلار ۵ تومن بود رفته بودیم خیلی خوب بود هم جنسا خوب بود هم از تهران ارزون تر خب باز جنسای گرون هم به نسبت می ارزیدن میخواستم ببینم با این وضع قیمتا بهتر از تهرانه یا نه البته اونام اکثر جنساشون ترکه که تهران جنس خوب کم پیدا میشه

واقعا؟ مثلا چه قیمتیه؟ شما اونجا زندگی میکنین؟

مثلا شما توجلفا یه مانتو ۲۰۰ نمیتونی پیدا کنی همش ۴۰۰ و۵۰۰

جنسا حرف نداره ها ولی خیلی گرونه

ماکو هم همینطور 

اما اجناسش خاصه

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2738
مثلا شما توجلفا یه مانتو ۲۰۰ نمیتونی پیدا کنی همش ۴۰۰ و۵۰۰ جنسا حرف نداره ها ولی خیلی گرونه ماکو ه ...

مانتو معمولی این قیمته یا مجلسی؟

اگه مجلسی باشه که تو تهران که مزونیا ۱تومن ایناس تازه یه جورایی ایرانی حساب میشه

من میخوام برم درو کنم چون اصلا اینجا نمیتونم هیچی بخرم خیلی مزخرفه😣😣 

ما تبریز بودیم میخواستیم بریم.جلفایه خانمه تبریز ی گفت جلفا گرونه بنداز بنداز مانرفتیم 

خب بنداز بنداز که نیست چون به هرحال ارز گرون شده دیگه نمیتونن از جیب خودشون بدن که ولی جنساشون خیلی خوبه

خب بنداز بنداز که نیست چون به هرحال ارز گرون شده دیگه نمیتونن از جیب خودشون بدن که ولی جنساشون خیلی ...

من تبریزم جلفا خوبه متنوعه ولی تهران ک تنوع بیشتره من میام اونجا خرید

مانتو معمولی این قیمته یا مجلسی؟ اگه مجلسی باشه که تو تهران که مزونیا ۱تومن ایناس تازه یه جورایی ای ...

نه معمولی

خب برین به گردشی بکنین خودتونم قیمتارو بسنجین همم تفریحه دیگه مخصوصا جلفا ستارخان ایناشو برین بگردین

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
مانتو معمولی این قیمته یا مجلسی؟ اگه مجلسی باشه که تو تهران که مزونیا ۱تومن ایناس تازه یه جورایی ای ...

پس اگه اینطوریه ماکو بری بهتره.ما قبلا تی شرت میخریدیم ۱۵تومن ولی الان شده ۳۰تومن.تقریبا دوبرابر شده ولی شما با این قیمت‌هایی که میگی میتونی کلی خرید کنی.کفش مجلسی اصل ترک ۲۵۰ یا ۳۰۰ میتونی پیدا کنی

2706