2737
2734
عنوان

پروژسترون خوردم ولی..

336 بازدید | 12 پست

دکتر برام دارو نوشته که وقتی پریود شدم مصرف کنم برا باردار شدن، بهم مدرکسی پروژسترون داد گفت بخور پریود بشی، گفت یه هفته طول میکشه تا بشی، من هفته پیش قرصم تموم شده، از شنبه این هفته درد سینه دارم و پهلوهام و زیر دلم درد میکنه و تیر میکشه ولی هنوز خبری از پریود نیست، کلافه شدم از این دردا ممکنه باردار باشم؟ 29 ام موعدمه دلم میخواد خودمو ببندم به گرمی جات تا پريود شم زودتر ولی میگم شاید باردار باشم موندم چیکار کنم🙁

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
البته من مجردم دغدغه حاملگی نداشتم...بنظرم مدروکسی برا بارداری ضرر داره اول مطمئن شو حامله نباشی.

آخه من خوردم تموم شد بسته ش

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

عزیزم اول پروژسترون رو از روز پونزده قاعدگی میخورن نه همون اولش به مدت ده شب میخورن بعدش تا ده روز مهلت داری پریود بشی منم اخرین باری که این قرص رو خوردم دیدم تا ده روز نشدم روز دوازدهم بی بی چک زدم حامله بودم

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
آخه من خوردم تموم شد بسته ش

😐نمیدوونم والا یا مشکل داری یاحامله ای..من ک ب 10روز نکشید پریود شدم بلدنیستم بیشترازین😕

آن دلبر شیرین که سپردی به منش👶میسپارم به ننش 😒بابت اخلاق عنش💩
عزیزم اول پروژسترون رو از روز پونزده قاعدگی میخورن نه همون اولش به مدت ده شب میخورن بعدش تا ده روز م ...

نه بمن دکترم گفت اگه حس کردی عقب میندازی شروع کن به خوردنش، مال من یه بسته ده تایی بود که شبی دوتا میخوردم،پس تا جمعه وقت دارم

2738
😐نمیدوونم والا یا مشکل داری یاحامله ای..من ک ب 10روز نکشید پریود شدم بلدنیستم بیشترازین😕

خخخخ باشه عزیزم ممنون

نه بمن دکترم گفت اگه حس کردی عقب میندازی شروع کن به خوردنش، مال من یه بسته ده تایی بود که شبی دوتا م ...

اره تا ده روز مهلت داری اگه نشدی برو چک کن یا قرص رو اشتباه خوردی یا حامله ای

دنیام پسرم❤ آرسام💙 💙💙💙
اره تا ده روز مهلت داری اگه نشدی برو چک کن یا قرص رو اشتباه خوردی یا حامله ای

باشه ممنون

عزیزم اول پروژسترون رو از روز پونزده قاعدگی میخورن نه همون اولش به مدت ده شب میخورن بعدش تا ده روز م ...

سلام.  عزیزم شما بعداز قطع مدروکسی تا وقتی پری بیاد . لکه بینی هم داشتی؟ (ک بعدش فهمیدی بارداری) 

لایک نکن 🚫🚫🚫باردار نیستم. به امید خدا تیکر رو گذاشتم تا واقعی بشه.میدونم ناامیدم نمیکنه👆