1345
1273
عنوان

پروژسترون خوردم ولی..

68 بازدید | 10 پست

دکتر برام دارو نوشته که وقتی پریود شدم مصرف کنم برا باردار شدن، بهم مدرکسی پروژسترون داد گفت بخور پریود بشی، گفت یه هفته طول میکشه تا بشی، من هفته پیش قرصم تموم شده، از شنبه این هفته درد سینه دارم و پهلوهام و زیر دلم درد میکنه و تیر میکشه ولی هنوز خبری از پریود نیست، کلافه شدم از این دردا ممکنه باردار باشم؟ 29 ام موعدمه دلم میخواد خودمو ببندم به گرمی جات تا پريود شم زودتر ولی میگم شاید باردار باشم موندم چیکار کنم🙁

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به خواستمه😍يارب: آینده ام رو به صلاح من به سلامتي من به خير من به خوشختي من رقم بزن.. 🙏❤️با خواست خدای مهربون، صاحب یه بچه صالح و سالم و زیبا میشم، خدایا ممنون که بهار سال دیگه نی نی من سالم و سرحال بغلمه، هزاربار شکرت که انقد خوب و مهربونی و حواست بهمون هست😊

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

البته من مجردم دغدغه حاملگی نداشتم...بنظرم مدروکسی برا بارداری ضرر داره اول مطمئن شو حامله نباشی.

آخه من خوردم تموم شد بسته ش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن به خواستمه😍يارب: آینده ام رو به صلاح من به سلامتي من به خير من به خوشختي من رقم بزن.. 🙏❤️با خواست خدای مهربون، صاحب یه بچه صالح و سالم و زیبا میشم، خدایا ممنون که بهار سال دیگه نی نی من سالم و سرحال بغلمه، هزاربار شکرت که انقد خوب و مهربونی و حواست بهمون هست😊

عزیزم اول پروژسترون رو از روز پونزده قاعدگی میخورن نه همون اولش به مدت ده شب میخورن بعدش تا ده روز مهلت داری پریود بشی منم اخرین باری که این قرص رو خوردم دیدم تا ده روز نشدم روز دوازدهم بی بی چک زدم حامله بودم

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب نی نی تو راهیم باش  
عزیزم اول پروژسترون رو از روز پونزده قاعدگی میخورن نه همون اولش به مدت ده شب میخورن بعدش تا ده روز م ...

نه بمن دکترم گفت اگه حس کردی عقب میندازی شروع کن به خوردنش، مال من یه بسته ده تایی بود که شبی دوتا میخوردم،پس تا جمعه وقت دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😐نمیدوونم والا یا مشکل داری یاحامله ای..من ک ب 10روز نکشید پریود شدم بلدنیستم بیشترازین😕

خخخخ باشه عزیزم ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه بمن دکترم گفت اگه حس کردی عقب میندازی شروع کن به خوردنش، مال من یه بسته ده تایی بود که شبی دوتا م ...

اره تا ده روز مهلت داری اگه نشدی برو چک کن یا قرص رو اشتباه خوردی یا حامله ای

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مواظب نی نی تو راهیم باش  
1274
اره تا ده روز مهلت داری اگه نشدی برو چک کن یا قرص رو اشتباه خوردی یا حامله ای

باشه ممنون

1
5
10
15
20
25
30
35
40