2726
عنوان

گلبرگی از احکام🍃مذهبی🍃

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 17 پست
خدا نکنه آبجی جونم ، من ازت ممنونم ک منو قابل و لایق دونستی پرسیدی تا خدا منو وسیله قرار بده 😇

عزیزم کاربری ایتا چرا حذف شده؟😢

❤شروع چالش لاغری تا عید بامداد خمار از ۸ دی ۹۸❤ وزن اولیه : ۱۲۰ ❤ وزن هدف تا عید : ۱۱۰ ❤ هدف بعدی  : ۹۰💪 ❤ هدف بعدش : ۷۰💪💪 ❤ هدف نهایی : ۵۰ 💪💪💪❤  من میتونم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم کاربری ایتا چرا حذف شده؟😢

سلام آبجی جونم . خاک بر سر کافر قاطی کرده بود کاربری حذف کردم زدم برنامه رو هم حذف کردم 😀 بعد جالب اینه ک اصلا ب فکرم نرسید ک آیدی ت رو بردارم، جالب تر اینک گفتم آبجی بهم پیام میده یکی نبود بگ وقتی حذف اکانت کردی ب کجا پیام بده 😂😂😂😂😂😂 بیا بشیم خصوصی تی آیدی رو اوسنن 😀  خوشگل مربای به شیرینم عید مبارک نون خامه ای من 😀

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹