2726

میخام ببینم حکمت خدا که میگن اینه 

اون بنده خدا میگفت از صبحه دارم گریه میکنم

حالا این میگه از بچه تو شکمم پتنفرم😏

اره خدا حکمتت تو اینه 

من کع هبچ وقت باور ندارم اصلا باشی 

منو به حدی رسوندی که حاظرم کفر بگم 

این ذکر و دعا ها همش الکیه 

این حکمت و اینا دوروغه 

ناشکری نمیکنم چیزای خوبم دادی بهم 

اما 

حکمتت و درک نمیکنم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدیدا همش میخوام به این مورد ها فکز نکنم اما نمیشه فکر نکرد واقعا خیلی حکمت خدارو دوست دارم بدونم جی

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

😢😢😢😢😢😢😢با کفر گفتنت موافق نیستم ولی دلم گرفت تو اون تاپیک گفت متنفرم از بچم 

و‌من اینجا شبانه روزم شده گریه و التماس ازخدا 😭😭😭😭😭

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

حکایت امضای من شده 😎😎

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

استارتر جان عزیزم شاید کسی شرایط بارداری رو نداشته باشه . کفر گفتن اصلا خوب نیست ... من اینو تایید نمیکنم ولی دلیل نمیشه اگر یکی بچه نخواست اینطوری بگیم که گلم . من شک ب بارداری داشتم بخدا نمیدونی منو شوهرم ازکارو زندگی افتادیم دنبال ازمایش ک باردار نباشم ... میگم ک کفر درست نیست اما اینم درست نیست وقتی یکی فرزند نمیخواد اونو سرزنشش کنیم 😙😙😙

اگر با نظرات من تو سایت مشکل داری 👈 عزیزم مشکل گشا ابلفضل🫂.                                             .خیانت فقط جنسی نیست . خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ،به ترتیبی که در آن لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت  بود نمیکردی✋️🤍                                     .           ندونسته دلمو به غریبه سپردم ❤اون غریبه رو ساده شمردم ،گول چشم سیاهشو خوردم👁رفت از این شهر ،که دلم رو به خون بکشونه ،جون من رو به لب برسونه،جای دیگه آتیش بسوزونه🔥ندونستم یه غریبه ،هرچی باشه یه "غریبه" است...
جدیدا همش میخوام به این مورد ها فکز نکنم اما نمیشه فکر نکرد واقعا خیلی حکمت خدارو دوست دارم بدونم جی

ای بابا 

یکی که نمیخاد میده بهش 

یکی داره با گریه و زاری میخاد نمیده 

من دیگه از خدا بچه نمیخام دیگهدبی خیالم 

خسنه شدم از التماس و جواب منفی 

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 

داره زندگيم به خاطر بچه بهم مي خوره شوهرم تا چند ماه ديگه باردار نشم براي هميشه ميره و طلاقم ميده بهش حق مي دم دوست داره پدر بشه صداش کنن بابا

چقدر دکتر چقدر درمان چقدر دارو چقدر جون چقدر پول چقدر انتظار 

خداي مهربون نگاهي هم به زنان منتظر فرزند بينداز به ما هم فرزند سالم و صالح بده 

حالا اگه شوهرم دوست پسرم بود سريع حامله شده بودم

السلام عليك يا صاحب الزمان مهدي موعود عجل الله تعالي فرجه الشريف عليه السلام یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی آقا بیا دلم برات لک زده می ترسم روزی بیایی من نباشم این حسرت به دلم بمونه بیا آقا بیا اين عشق آتشين ز دلم پاك نمي شود مجنون به غير خانه عشقش نمي شود بر تخت يوسف كنعان نوشته اند هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود دل از طلب ندارم تا كام من بر آيد يا جان رسد به جانان يا جان من در آيد آن دوست که دیدنش بیاراید چشم بی دیدنش از گریه نیاساید چشم ما را ز برای دیدنش باید چشم گر دوست نبیند به چه کار آید چشم در تأخیر ظهور نقش نداشته باشیم که اگه نقش داشته باشیم اون دنیا باید جواب منتظرا و خونای به ناحق ریخته شده در اثر تاخیر ظهور رو بدیم اون موقع چه جوابی خواهیم داشت می خوان هر جوری شده اسلام و مسلمون ها رو به فساد بکشن آهای اونایی که منتظر مولایید آقا جز ما شیعه ها کيو داره؟ شما رو به خدا بیایم حداقل ما نمک رو زخم مهدی فاطمه نریزیم یکم حواسمون رو جمع کنيم که امام زمان هر هفته کارنامه اعمال ما رو چک می کنه از دست خودم ناراحتم که اعمالم اصلا در شان یک منتظر نیست کمکم کن کاش می شد منم به دردت میخوردم...کاش منم تو رکابت بپذیری...هر چند دور....هر چند دیر... آقا منو به حرم سبزت بپذير ما باید زمینه ساز ظهور ارباب شویم یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی                    خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی 
2706