1351
1341

میخام ببینم حکمت خدا که میگن اینه 

اون بنده خدا میگفت از صبحه دارم گریه میکنم

حالا این میگه از بچه تو شکمم پتنفرم😏

اره خدا حکمتت تو اینه 

من کع هبچ وقت باور ندارم اصلا باشی 

منو به حدی رسوندی که حاظرم کفر بگم 

این ذکر و دعا ها همش الکیه 

این حکمت و اینا دوروغه 

ناشکری نمیکنم چیزای خوبم دادی بهم 

اما 

حکمتت و درک نمیکنم

من بد شانسیمو اون جایی فهمیدم که    😐                        تخم مرغ و کاشتم بهش یه عالمه اب دادم کود دادم ولی اخرش مرغ نشد😣

جدیدا همش میخوام به این مورد ها فکز نکنم اما نمیشه فکر نکرد واقعا خیلی حکمت خدارو دوست دارم بدونم جی

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی😐         _نمیدونم عزیزم ...چشمات غرقم میکن...وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم...یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ...برق میزنه...خودمو تو مردمکش میبینم...صادقه ...انگار باهام حرف میزنه....نمیدونم سونیا ...ولی قطعا چشم هات لعنتیه ""... وقتی فکر میکنم میفهمم چقدر این عشقت نادیده گرفتم چقدر به خودم خودت ظلم کرده ام و این حس عاشقانه  پای اذیت گذاشتم 😭

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

نمیدونم واقعا حالم ازکسایی ک بچشونونمیخوان بهم میخوره من الان باردارم بیاددنیا یکی دیگه میارم ک باهم بزرگ شن وکمتراذیت شم یه دفعه ایش کنم

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😍😍😍دلبندم!بندبنددلت رابخدایی بسپارک بیشترازمن هوایت رادارد😘😘😘

منم تو کفه حکمتشم

ولی بازم شکر

بعضیا جوری رنگ عوض میکنن که بخاطر نقض قانون کپی رایت افتاب پرست ازشون شکایت میکنه😏(خطاب به اونایی که تو تاپیکام قربون صدقه میرن و پشت سرم پستهای منفی علیه منو لایک میکنن )

😢😢😢😢😢😢😢با کفر گفتنت موافق نیستم ولی دلم گرفت تو اون تاپیک گفت متنفرم از بچم 

و‌من اینجا شبانه روزم شده گریه و التماس ازخدا 😭😭😭😭😭

برا مامان شدنم یه صلوات میفرستین؟؟😍😍

حکایت امضای من شده 😎😎

یادداشت  :👈آنها که موهای صاف دارند فر می‌زنند و آنها كه موی فر دارند موی‌شان را صاف می‌كنند ...عده‌ای آرزو دارند خارج بروند و آنها كه خارج هستند برای وطن دلشان لك زده و ترانه‌ها می‌سُرايند...مجردها می‌خواهند ازدواج کنندمتأهل‌ها می‌خواهند مجرد باشند!عده‌ای با قرص و دارو از بارداری جلوگيری می‌كنند و عده‌ای ديگر با قرص و دارو میخواهند باردار شوند!لاغرها آرزو ﺩﺍﺭﻧﺪ چاق بشوندو چاق‌ها همواره حسرت لاغری را می‌كشندشاغلان از شغلشان می‌نالندبیکارها دنبال همان شغلندفقرا حسرت ثروتمندان را می‌خورندثروتمندان دغدغه‌ی نداشتن صفا و خون‌گرمیِ فقرا دارند؛ افراد مشهور از چشم مردم قایم می‌شوند مردم عادی می‌خواهند مشهور شده و دیده شوند!سیاه‌پوستان دوست دارند سفیدپوست شوند و سفیدپوستان خود را برنزه می‌کنند ...و هیچ‌کس نمی‌داند تنها فرمول خوشحالی این است: "قدر داشته‌هایت را بدان و از آنها لذت ببر" قانونهای ذهنی می‌گویند خوشبختی یعنی "رضایت"، شکرگزاری؛مهم نیست چه داشته باشی یا چقدر، مهم این است که از همانی که داری راضی و شکرگزار باشى ...آنوقت ”خوشبختی❤️ ...!

استارتر جان عزیزم شاید کسی شرایط بارداری رو نداشته باشه . کفر گفتن اصلا خوب نیست ... من اینو تایید نمیکنم ولی دلیل نمیشه اگر یکی بچه نخواست اینطوری بگیم که گلم . من شک ب بارداری داشتم بخدا نمیدونی منو شوهرم ازکارو زندگی افتادیم دنبال ازمایش ک باردار نباشم ... میگم ک کفر درست نیست اما اینم درست نیست وقتی یکی فرزند نمیخواد اونو سرزنشش کنیم 😙😙😙

هرجا را بگردم  پایتخت قلبم تویی M❤😍                  بزرگی ،معرفت ، ادب و نجابت آدمیان را به هنگام خشم و عصبانیت آنها بیازمایید . نه در زمانی که همه چیز بر وفق مرادشان است 👊☺. #چارلی_چاپلین
1348
جدیدا همش میخوام به این مورد ها فکز نکنم اما نمیشه فکر نکرد واقعا خیلی حکمت خدارو دوست دارم بدونم جی

ای بابا 

یکی که نمیخاد میده بهش 

یکی داره با گریه و زاری میخاد نمیده 

من دیگه از خدا بچه نمیخام دیگهدبی خیالم 

خسنه شدم از التماس و جواب منفی 

من بد شانسیمو اون جایی فهمیدم که    😐                        تخم مرغ و کاشتم بهش یه عالمه اب دادم کود دادم ولی اخرش مرغ نشد😣

اینجوری نگوامیدوارباش ❤️❤️❤️

فقط 32 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلبندم بندبند دلت را بخدایی بسپار که بیشتراز من هوایت را دارد  خداجونم خودت مواظب پسرم و تودلیم باش    

داره زندگيم به خاطر بچه بهم مي خوره شوهرم تا چند ماه ديگه باردار نشم براي هميشه ميره و طلاقم ميده بهش حق مي دم دوست داره پدر بشه صداش کنن بابا

چقدر دکتر چقدر درمان چقدر دارو چقدر جون چقدر پول چقدر انتظار 

خداي مهربون نگاهي هم به زنان منتظر فرزند بينداز به ما هم فرزند سالم و صالح بده 

حالا اگه شوهرم دوست پسرم بود سريع حامله شده بودم

سلام بر قطب عالم امکان، سلام بر مهدی موعود، سلام هر صبح و شام بر مظلوم عالم، آقای من روحی فداک میشه زودتر بیای، خيلي دلم گرفته ازش خبري ندارم نمي دونم کجاست و چيکار مي کنه اصلا حالش چطوره؟ امام زمانم رو ميگم... خيلي دلم براش تنگ شده، خيلي، فقط این رو می دونم که مهدی تنهاست، مهدی غریبه، مهدی مظلومه، آقا موقع ظهور منم باشم، الهی هر بلا از حضرتش دور  الهی من بلاگردان مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف، اللهم اغفر للمومنین و المومنات والمسلمین والمسلمات جمیعا و رحمه الله و برکاته    فالله خیر حافظا و هو الرحم الراحمین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا کاشف الکرب عن وجه الحسین علیه السلام اکشف کربی به حق اخیک الحسین علیه السلام 
1226

ن اینجوری نگو میدونی شاید به صلاحش نیس الان داشته باشه میفهمی!؟و حتما اون به صلاحشه ک داشته باشه الان چون ممکنه اگه بچه نیاد شاید به جاهای خیلی بد کشیده بشه یا خیلی چیزای دگ من خودمم همینجور بودم ولی وقتی یه اتفاقی برام افتاد ک خیلی بد بود متوجه شدم اینا هیچ کدوم بی حکمت نیس 

خداجون میدونی چقد دوستت دارم 😍

فقط شمایی که بلد نیستی حکمت خدا رو درک کنی من خودم بار ها حکمت خدا رو هم برای خودم و هم برای دیگران دیدم شما هم اگر ایمانت بهتر بود میدیدی بروتون متأسفم گزارش

فقط 9 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشا صبری که پایانش تو باشی   
مگه مشکلت چیه عزیزم؟؟توروخدانگواینطوری فدات منم ۲ساله منتظرم نمیشه درکت میکنم آره واقعااون روزیه خان ...

😐😐😐😐

وا 

چیکار کنم 

دلم میخاد دیگه برم دنبال ارزوهام سنی ندارم که غصه بچه بخورم من

خدایا حکمتتو شکر

من و دختر عمم با هم باردار شدیم اون خودش میخاست و چند سال منتظر بود من نمیخاستم و ناخاسته بود...

اون دو ماه کامل خوابید فقط واسه دستشویی بلند شد اما بچش نموند....اما من با اینکه دکتر گفت بچت قلب نداره کارای سنگین بکن و دارو بخور تا دفع شه، با اونهمه بلایی که سرم خودم اوردم تا دفع شه در کمال ناباوری قلبش زد و زنده موند.....

پرپروک۷۱هستم دوستان...عشق همتون😁😁
1335