1345
1341
عنوان

روز های اول زندگیم خیلی وحشتناکه دوست دارم بمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1130 بازدید | 39 پست

چی بگم!حتما خواهرشوهرت یه چیزی تو دلش بوده ک خواسته اینجور تلافی کنه! روابط ازین به بعدتون هم دیگ با احترام نخواهد بود!طبق تجربه شخصی خودم اینو بهت گفتم

فقط باید صبر ایوب داشته باشی

برای تمام رنج هایی که میبری صبر پیشه کن! صبـــــر اوج احترام به حکمت خداســــت...

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350
وا خب چیشد

ما قربونی داشتیم .در طول مهمانی خواهر شوهرم خیلی شیطنت میکرد .ما هم تحت فشار بودیم اخرش ک با همسرم صحبت میکردم بین تنش ها مادر شوهرم طوری رفتار کرد ک یعنی من ادم نیستم .همسرم عصبی شد و منم ازخ ونه گذاشتم بیرون رفتم

کاربر سابق
1307

وقتی بچه ها نمیدونن دلیلش چی بوده ..چیز خاصی نمیتونن بگن..

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1226
ما قربونی داشتیم .در طول مهمانی خواهر شوهرم خیلی شیطنت میکرد .ما هم تحت فشار بودیم اخرش ک با همسرم ص ...

چرا اینجوری حرف میزنی مگه داری رمان مینوسی..از اول یه خلاصه تعریف کن یعنی چی خواهر شوهرت شیطنت کرد مادر شوهرت اِل کرد اه اه اه اه  🥵🥵🥵😡😡😡🤬🤬🤬

شده دلتنگ شوی؛😔چاره نیابی جز اشک؟🥺من به این چاره ی بی چاره دچارم هرشب🥺....پدر بی کسی و تنهایی بسوزه🖤🖤
ما قربونی داشتیم .در طول مهمانی خواهر شوهرم خیلی شیطنت میکرد .ما هم تحت فشار بودیم اخرش ک با همسرم ص ...

تاالان خیییلی بچگانه رفتار کردید 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1346