1147
1341

حس بیچارگی میکنم.اولین مهمانی رو برگزار کردیم .اما چه مهمانی .کاش اصلا برگزار نمیشد..در تصوراتم هم نمیگنجید ک همچین اتفاق وحشتناکی رخ بده..

فقط قبلش بگم ک روایط ما در عقد و قبل از مهمانی عالی و با احترام بود

دوستان متنم رو مینویسم بعد جواب میدم

کاربر سابق

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

قبلش تایپ کنید و اینجا سریع کپی کنید 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
1274

اوایل زندگی همین مدلیه..ماهم تقریبا هفته ای یبار بحث داشتیم..بعضا بشدت پشیمون میشدم ازازدواج..ولی خداروشکر بعد یکسال افتاد رو غلطک..همو درک کردیم وبه عقاید هم احترام گذاشتیم

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
گفتی لایک‌کن گلم

خوبی خانومی؟شما قرار بود کنکور بدی عزیزم؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

روابط بهم خورد .به طرز وحشتناکی ابروریزی سد.خانوادهای درجه یک همه بودن.اولین بار بود ک خانواده همسرم میومدن .بعد خواهر همسرم از اول تا اخر سوسه می اومد و شیطنت .همسرم متوجه میشد و همش خنثی میکرد ،خیلی این حرکات ریاد بود...بعد اخرین حرکت هم مادر شوهرم زد و من و همسرم مثل بمب منفجر شدیم  و منم از خونه گذاشتم رفتم بیرون و  بعدش همه با ناراحتی رفتند ..یک هفته هم تحت فشار بودیم من و همسرم ..

کاربر سابق
1288
اوایل زندگی همین مدلیه..ماهم تقریبا هفته ای یبار بحث داشتیم..بعضا بشدت پشیمون میشدم ازازدواج..ولی خد ...

مشکل اینه من و همسرم تا روز مهمونی کوچکترین برخوردی نداشتیم .ولی یک دفعه وحشتناک ترین حالت ممکن اتفاق افتاد مادرمینا با دلخوری رفتند .خانواده همسرم ک بالاخره خانواده شوهرن طلبکارانه رفتند و هر دو طرف میگن دیگه نمیخوایم رابطه باشه .خیلی بده .روزهای اول زندگیم مثل افراد عزا دار شدم 

کاربر سابق
1346