2726
عنوان

بی دقتی دکترم باعث شد پسرمو از دست بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 8161 بازدید | 113 پست
دقیقا همینه ، اگه ادامه داستانمو بخونی متوجه میشی ، هم بسنارستان هم سونوگرافی مقصر بودن

کاش شکایت میکردی

منم خیلی الاف کرد

حتی شوهرمم که مشکل داشت نگفت اونم ازمایش بده

اصلا جواب سوال ادمو نمیداد

من که بیشتر از یک سال به خاطر این دکتر عوضی عقب افتادم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره دقیقا خیلی همه چیز رو سر سری میگیره همین کارشم باعث شد پسرم بدنیا بیاد و کلی درد بکشه و ازین دنی ...

عزیز دلم ناراحت نباش معمولا اینو نمینویسن بچه منم قلبش سوراخ ب دنیا اومد چنذ ماه بعد فهمیدیم هی اکو هی کنترل ک اخرش دو سالگی بسته شد ایشالا بازم باردار میشی ولی تقصیر دکترت نبود 

اگه اکو میشد توی دوران بارداری سه ماهه اول اصلا باید سقط میشد چون نصف قلبش تشکیل نشده بود بچم ، حتی ...

خدا بهت صبر بده... چه مدت زنده بود؟

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳
عزیزم میدونم خیلی سختی کشیدی و اذیت شدی ولی اینو باور داشته باش همه نیاز به اکوی قلب جنین ندارن مگر ...

شاید حق با شما باشه ولی اخه وقتی نصف قلب تشکیل نشه بنظرتون توی سونوگرافی نباید دیده میشده؟ دکترای قلبش همه میگفتن که واضح بوده و باید دیده میشده

بچه ها الان جدید اکوی قلب را مینویسن ربطی به مادر زادی بودن نداره..من دوتا خواهرام سر بارداریهاشون د ...

عزیزم خیلیها اصلا تو بارداریشون پیش دکتر متخصص نمیرن و فقط ماما بهداشت واسشون سونو و آزمایشهای بارداری رو مینویسه

اگر مشکلی باشه تو سونو معلوم میشه اونموقع ارجاع میدن متخصص واسه بررسی بیشتر

اکوی قلب جز چیزای ضروری نیست که تجویز بشه فقط در صورت مشکل قبلی و مشکوک بودن سونو

ادامه داستانمو براتون بگم وقتی پسرمو بردیم اکو اونجا بهمون گفت نصف قلبه بچه تشکیل نشده و تمام رگهاش ...

الهی من دورت بگردم... الهی بزودی یه بچه سالم خدا بهت عنایت کنه عزیزم. دکتر منم داشت منو پسرمو با هم ... من مسمومیت حاملگی داشتمو نفهمید ... تا مرگ پیش رفتم فشارم 20 بود ... چطور دکترایی هستن اینا

توی ادامه داستانم نوشتم هزیزم

بله خوندم عزیزم امیدوارم که خدا ارامش رو به قلبت برگردونه اینجوری فکر کن که بچه شما سرنوشتش پیش شما اینجوری بوده مطمئنا الان در ارامشه یا زندگیش یه جای دیگه شروع شده پس خودتو عذاب نده واقعا دوران بدی رو گذروندی یکم نیاز به زمان داری 

عزیزم خدا بهت صبر بده ولی اصلا دکتر مقصر نبوده تو این موضوع اکوی قلب فقط واسه کسی مینویسن که سابقه ...

شاید همینطوره ولی به نظرم وقتی نصف قلب نباشه توی سونپگرافی باید مشخص میشده

اگه اکو میشد توی دوران بارداری سه ماهه اول اصلا باید سقط میشد چون نصف قلبش تشکیل نشده بود بچم ، حتی ...

اکوی قلب تو ۳ماهه اول انجام نمیشه

من الان سابقه سقط داشتم آزمایش ژنتیک واسم نوشته ولی اکو واسه ماههای بالاتره

2706