2703
2553
عنوان

بی دقتی دکترم باعث شد پسرمو از دست بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 8067 بازدید | 113 پست
اره باید مینوشته مخصوصا الان که ۷۰ درصد بیماری های مادر زادیه بچه ها بخاطر قلبشونه و الودگی هوا باعث ...

نمی دونم ولی معمولا نمینویسن مگر اینکه مشکل خاصی باشه من برای دخترم نرفتم این بار دکتر برام نوشته چون قرص تیروئید مصرف میکنم.دکترشونم یکیه

عزیزم میدونم خیلی سختی کشیدی و اذیت شدی ولی اینو باور داشته باش همه نیاز به اکوی قلب جنین ندارن مگر زمینه ارثی یا مشکلی باشه قصور پزشکی نبوده تقدیر بوده هرچند سخت ،وگرنه ایشون  اهمالی تو ازمایشات نکردن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا بهت صبر بده عزیزم

دکتر نوزادان گفت ک با اکو قلب جنین مشخص میشده؟ 

ب نظر من قصور بیمارستان بوده چون بچه بعد دنیا اومدن میره nicu برا چکاب کلی و بعد میاد پیش مادر چرا متوجه نشدن و بهتون نگفتن

چون با اکو قلب جنین فقط سلامتش داخل رحم تایید میشه فک کنم و در موارد نادر ناهنجاری ها ک باز داخل سونو ها مشخص میشه دقیق

گلم من اينو يقينااااا بهت ميگم نداشتن بچه از داشتن بچه بيمار_(داراي بيماري سخت)  بسياررررر بهتره و برو خداروشكر كن سرت ميذاري رو زمين و يه درد داري اونم درد بي بچه هست. ما يه بچه مريض داريم از اول خلقتش يكي هم تو فاميل 2-3الشه و مريضي شديدي گرفته و غيرقابل خوب شدن.خيلي سخته خيلي . اصلا غيرقابل دركه بدوني چه فشاري تحمل ميكني.ببين خيليييي سخته هرچي بگم كم گفتم. پس به رضاي خدا راضي باش . پي بچه بعدي بگير

خواهشا واسه دو مريضون دعا كنيد.

2456

ادامه داستانمو براتون بگم

وقتی پسرمو بردیم اکو اونجا بهمون گفت نصف قلبه بچه تشکیل نشده و تمام رگهاش جابجاس و ایورتش اصلا کار نمیکنه و بچه فشار ریه داره و سریعا باید ببریدش بیمارستان رجایی ، ۲۱ روزش بود بچه نازنینم که عمل قلب باز براش انجام دادن ، بمیرم براش ، منو راه نمیدادن توی ای سی یو ، فقط ساعت ملاقات اونم ۱۰ دقیقه حتی نمیتونستم بچمو بغل کنم، روزهای وحشتناکی بود ، ۴۰ روز پسرم توی ای سی یو بود و بعدشم ایست قلبی کرد ، طفلک معصومم فقط ازین دنیا دردشو فهمید ، یه همچین چیز بزرگی رو باید توی سونوگرافیا تشخیص میدادن وقتی بچه قلبش نصفس همه ی دکترای بییمارستان قلب میگفتن چطور همچین چیزی رو سونوگرافی ندیده ؟؟؟ 

فقط این مساله باعث شد جون یه بچه از بین بره یه پدر و مادر داغدار بشن اونم داغ بچه ی دو ماهه خیلی برام وحشتناکه خیلی مواظب انتخابتون باشید توی دوران بارداری

الهی عزیرم خدادبهت صبر بده ..درد سخت بچه دار شدن من میفهم خودم چون تاره باردار شدم..گمن به خاطر یه ب ...

درسته ولی مشکلی که برای ایشون پیش امده قصور نبوده ایشون قطعا بارداری دوم پیش یه دکتر بیسوادم برن با توجه به مشکل زایمان اول اکوی قلب جنین رو براشون میزنن

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
خدا بهت صبر بده عزیزم دکتر نوزادان گفت ک با اکو قلب جنین مشخص میشده؟  ب نظر من قصور بیمارستان ...

دقیقا همینه ، اگه ادامه داستانمو بخونی متوجه میشی ، هم بسنارستان هم سونوگرافی مقصر بودن

ادامه داستانمو براتون بگم وقتی پسرمو بردیم اکو اونجا بهمون گفت نصف قلبه بچه تشکیل نشده و تمام رگهاش ...

خدا صبرتون بده . خیلی ناراحت شدم 

♪من فقط عاشق اینم ،وقتی از همه کلافم ، بشینم یه گوشه دنج ، موهای تو رو ببافم♪عاشق اون لحظه ام که ، پشت پنجره بشینم  ، حواست به من نباشه ، دزدکی تو رو ببینم♪من فقط عاشق اینم ، عمری از خدا بگیرم♪انقدر زنده بمونم ، تا بجای تو بمیرم 
2714
خدا بهت صبر بده عزیزم دکتر نوزادان گفت ک با اکو قلب جنین مشخص میشده؟  ب نظر من قصور بیمارستان ...

نوزاد رو نمیبرن بخش nicuچون بخش مراقبتهای ویژه نوزادان هستش نوزادای بدحال با تنفس مشکل دار یا نوزادهایی که ایکتر دارن یا مکونیوم خوردن رو میبرن nicuنوزادهای سالم رو میدن بخش نوزادان یه اتاق بدون هیچ دستگاهی فقط چنتا تخت که توش نوزاد هستش 

عزیزم خدا بهت صبر بده

ولی اصلا دکتر مقصر نبوده تو این موضوع

اکوی قلب فقط واسه کسی مینویسن که سابقه ی مادرزادی داشته باشه و از قبل به دکتر گفته باشه

یا اینکه غربالگریها مورد مشکوکی رو اشاره کنه،شما که میگی همه چی اوکی و بارداری خوبی داشتی

من بچه اولم سالم دنیا اومد الان ۵سالشه

،بارداری دومم سقط شد،دیگه بعد از اون سقط دکتر تو بارداری کلی سونو و آزمایش ژنتیک و اکو قلب مینویسه ،فقط چون سقط قبلی داشتم

دقیقا دکتر اطفال باید دقیق ضربان قلب رو گوش میکرد اونموقع قطعا میفهمید

اگه میرفتی یعنی اتفاقی نمی افتاد؟

اگه اکو میشد توی دوران بارداری سه ماهه اول اصلا باید سقط میشد چون نصف قلبش تشکیل نشده بود بچم ، حتی این موضوع توی سونو هم مشخص میشد ، ولی متوجه نشدن و باعث شد بچم بدنیا بیاد و فقط درد بکشه و عمل قلب باز بشه و بعد از دنیا بره

ادامه داستانمو براتون بگم وقتی پسرمو بردیم اکو اونجا بهمون گفت نصف قلبه بچه تشکیل نشده و تمام رگهاش ...

خدا بهت صبر بده.آره دیگه سونو گراف باید تشخیص میداد که یه مشکلی داره و درحواست اکو میداد.بعد دکتر میفرستادتون اکو.به نظرم اشکال سونوگرافی بوده.و البته الان این حرفها فایده ای نداره.امیدوارم خدا بهت آرامش بده.و یه نی نی سالم

بچه ها الان جدید اکوی قلب را مینویسن ربطی به مادر زادی بودن نداره..من دوتا خواهرام سر بارداریهاشون دکتر نوشت اکوی قلب را..دکتری که دقت داشت باشه  ..رای اطمئنان بیشتر مینویسه ....

من میگم کوتاهی از پزشک بود متاسفانه 

چون ما که دکتر نیستیم ببین چه چیزها لازم برای بچه انجام داد...

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 

سونوگرافی که شما رفتی مشکل داشته چطور ضربان قلب رو اوکی گزارش میکرد؟؟

دکتر اصلا مقصر نیست تو این موضوع چون طبق سونو و عددی که واسه ضربان قلب مینویسه تشخیص میده

2706