2726

این داستان از دست دادن پسرمه ، اینو مینویسم واسه مامانا که خیلی مواظب باشن توی انتخاب دکتر 

من ۳۱ سالمه و بعد از ۱۱ سال خدا بهم یه بچه داد پارسال مهر ماه بود که فهمیدم باردارم ، بر اساس پیشنهاد خواهر همسرم رفتم پیش دکتر زهرا فاخر دانش ، ظاهرا خیلی مهربون بود و دلسوز ، هر دفعه میرفتم کلی کیف میکردم ، همه ی ازمایش ها و غربالگری ها اوکی بود ، ولی برام اکوی جنین ننوشت ، پایین برگه غربالگریه اولم نوشته بود این سونو شامل اکوی جنین نمیباشد ، یعنی باید جداگانه نوشته میشد که انجام بدم ولی دکترم برام ننوشت و گفت نیازی نیست، دوران بارداری خیلی خوبی داشتم روز زایمانم که قرار بود طبیعی باشه ، ۱۰ ساعت درد کشیدم با امپول فشار ولی دهانه رحمم باز نمیشد و همون ۲ سانت مونده بود که و بعد از ۱۰ ساعت دیگه سزارین شدم که همشرم هم کلی عصبانی بود از دست دکترم که چرا گذاشتی زن من اینقد درد بکشه وقتی دیدی دهانه رحم باز نمیشه،خلاصه پسر زیبام بدنیا اومد و همه چی عالی بود بهترین روزای زندگیمونو میگذروندیم تا اینکه بهد از ۱۴ روز متوجه شدیم که پسرم خیلی تند تند نفس میکشه وقتی بردیم پیش متخصص نوزادان گفت ببرین دکتر قلب نوزادان اکو بشه... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای چقدر بد

دکتر منم اون بود خیلیم بیخیاله

به من اصلا نگفت تو طبیعی باردار نمیشی

گفت برو باردار میشی الکی یک سال رفتم و اومدم

کلی وقتم هدر رفت

تازه فهمیدم باید ivf کنم

فقط کلی وقت و پولم هدر شد

وای چقدر بد دکتر منم اون بود خیلیم بیخیاله به من اصلا نگفت تو طبیعی باردار نمیشی گفت برو باردار م ...

اره دقیقا خیلی همه چیز رو سر سری میگیره همین کارشم باعث شد پسرم بدنیا بیاد و کلی درد بکشه و ازین دنیا بره در حالی که اگه یه اکوی جنین مینوشت همون موقع مشخص میشد 

الهی عزیرم خدادبهت صبر بده ..درد سخت بچه دار شدن من میفهم خودم چون تاره باردار شدم..گمن به خاطر یه بی دقتی دکتر که لکه بینی داشتم ..بجه ام از دست بدم خداروشکز سریع یه دکتر دیگه رفتم...

بچه دوستمون راست میگه انتخاب دکتر خیلی مهم ....

متاسفانه تو کشور ما دکترها مخصوصا زنان ..پول پرست شدن بی مسئولیت هستند خدادلعنتشون کنه ...

خداوندا چنین کن‌سرانجام‌کار 
اره باید مینوشته مخصوصا الان که ۷۰ درصد بیماری های مادر زادیه بچه ها بخاطر قلبشونه و الودگی هوا باعث ...

اگه میرفتی یعنی اتفاقی نمی افتاد؟

هنوز مادر نشدم، اما می دانم که خیلی دلم برای کودک نداشته ام تنگ شده. دلم لک زده برای کودکی که جای خالیش تنها دغدغه زندگیم شده... این روزها تنها خدا می داند و می بیند که مادرانگی هایم را چگونه در تنهایی و خلوتم بروز می دهم. با کودک نداشته ام راه می روم و حرف می زنم و مدام زیر لب می گویم کی از پیش خدا می آیی؟؟؟ملاقاتت با خدا تمام نشد؟؟نمی دانی اینجا برای داشتنت هزار راه نرفته را می روم تا تو را به دست بیاورم...می دانی فرزندم تا پای جان برای داشتن رفته ام....تمام گفته ها و ناگفته ها را تحمل کردم تا روزی تو را در آغوش بگیرم .....بیا که دیگر تاب نگاه سنگین جماعت را ندارم ... امسال هم گذشت و نیامدی و مادر نشدم اما هیچ کس نمی داند که حس مادرانگی ام از تمنای وجودم لبریز شده ... هیچ کس نمی داند درونم داغ نداشتنت مثل کوه آتشفشان در حال انفجار است.... فرزندم اینجا برای داشتنت دست بهر کاری زده ام ... هزار درد را متحمل شده ام .... انصاف نیست کسی را که برایت این همه بی تابی می کند را بیشتر از این چشم انتظار بگذاری .... من خودم را همین حالا هم مادر می دانم بخاطر حسی که برای داشتنت از وجودم لبریز شده بخاطر تمام سختی هایی که برای داشتنت از یک مادر واقعی بیشتر کشیدم.... بی منت....  اما هیچ کس مرا مادر خطاب نمی کند .... می دانی تا تورا نداشته باشم هیچ کس مرا مادر به حساب نمی آورد .... عزیزترین آرزویم ؛ بیا و رویای های مرا سروسامان بده... (خدا جون هیچوقت چیزی رو زوری ازت نمی خوام.... اگه مصلحتم نیست فقط به دلم آرامش بده ....  من یک مامان صبور می شم  ) و من بالاخره مامان شدم خدارو شکر 😍🥰😘🥳
2706