1351
1341
عنوان

شیر گاو دادن ب نوزاد۸ماهه

536 بازدید | 109 پست

سلام تواین گزونی دیگه توان خرید شیرخشک ندارم.بچه هم بچه خودم نیست اوردیمش بزرگ کنیم.ماشاالله غذا هم میخوره.تو غذا هاش اب قلم هم میدم کلا چیزایی ک خوبه میدم‌میخوره.میتونم بجای شیرخشک شیرگاو بدم

قصه الارو شنیدین ؟ اگه نشنیدین 

بیاین اینجا

1350

نه بابا

توان خرید شیر خشک نداشتی بچه از بیرون آوردنت برای چی بود دقیقا؟😶😑

نگو که بهش فکر نکرده بودی

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم اگه دوست داشتین برای سلامتی نینی نازم یه صلوات بفرستین😘بگین تا منم برای حاجت دلتون صلوات بفرستم😍مرسی مهربونا🤗

ینی چون بچه خودت نیس و آوردیش بزرگش کنی حق داری که بهش چیزی ک لازمه رو ندی،؟بلاخره مسئولیتیه که قبول کردین و باید ب بهترین نحو ممکن انجامش بدین 

خوش اومدی گل دخملم❤ با اینکه تازه اومدی ولی روزای قبل از تورو یادم نمیاد کوچولوی من🤗 

نه نمیتونه هزم کنه گناه داره. از پسش بر نمیومدین نباید میاوردین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1334
خب چی بدم

دوست عزیز حداقل تا ۳ماه دیگه ک ۱۱ماهه میشه لطفا شیر خشک بده بعدش شیر گاو بده.شیر خشک یارانه ایی تو دیوار ارزون میدن یا از بهداشت بخاه بهت بدن

برای خانه همسایه ات هم چراغ آرزو کن.قطعا حوالی خانه ات روشن ترخواهد شد..
1288

[QUOTE=100981947]دوست عزیز حداقل تا ۳ماه دیگه ک ۱۱ماهه میشه لطفا شیر خشک بده بعدش شیر گاو بده.شیر خشک یارانه ایی تو د ...[/QUOT

خرجش با باباشه ولی ما بزرگش میکنیم هردفعه ک میخواد شیر بخره میگه نده کمتر بده موندم چیکارکنم

1346