1345
1341

سلام 

تعریف کنین اکه رفتن باز برگشتن و قبول کردن یا شما کوتاه اومدین؟ 

فقط تو عقدنامتون قید شده یا مهریتونو بعنوان هدیه بهتون دادن و با همسرتون زندگی میکنین؟

من به مهریه اعتقاد ندارم کلا  میخواستم نزنم. پدر شوهرم قبول نمیکرد میگفت باااید مهریه داشته باشی 

بد ترین دعوا ، دعوا با اونیه که سرعت تایپش از تو بالاتره   اون تورو شسته پهن کرده   تو تازه نوشتی احترام خودتو نگه دار   

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

پدر من یه تعداد سکه گفت به اندازه خواهرم و زنداداشم. مادرشوهرمم گفت ما برای عروسمون بیشتر از اینا درنظر داشتیم توافق شد . همش ۱ دقیقه هم نشد😁

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...
1350

پنجاه پنجاه بود😁

بابام یه تعدادی رو گفت. برادرش یه تعداد خیلی کمتری رو

شوهرم یه چیز بینابین قبول کرد که به عدد بابام نزدیکتر بود

اگه دوتا جمله گهربار (به من چه و به تو چه) سرلوحه زندکی باشه خیلی راحت تر زندگی میکنیم!
1348

من معقول گفتم اونم گفت برم خونه فکرامو بکنم بهت میگم 

دوساعت بعدشم خونه بودیم  گفت قبوله 

فقط هم تو عقدنامه ذکر شده

وقتی خدا بهت میگه باشه چیزی رو که میخوای بهت میده / وقتی میگه صبر کن چیز بهتری بهت میده / وقتی میگه نه داره بهترین و برات آماده میکنه /  وقتی نمیدونی چیکار کنی باید بشینی صندلی عقب و فرمون و بدی دست خدا . اینجوری خیلی خوبه میدونی که هواتو داره 
1288

ی تعداد سکه گفته شد هر دو طرف در جا قبول کردیم تمام

آدمــــــائ ایـــنجا رســـــم عجیــــبے دارنـــــد ڪوتاه ڪه مے آیـــــــےگـــمان مـــے ڪنند ڪم آورده اےامــــــا نمےدانـــند ڪوتاه آمــدن ماقطــــح امـــید از درڪ و فهــم آنهــاست

توافقی بود عزیزم فقط میگفت باید در توانم باشه من قول دروغ نمیدم . من مهریه نخواستم ولی همسرم بعدا زمین خرید برام بعنوان مهریه. ۱۲۸ تا سکه بود مهریه ام که ۶ سال پبش هم اندازه قیمت خونه همسرم بود. 

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برآورده شدن حاجتم.

ما گفتیم ۲۵۰ تا

خواهرشوهرم که خیلی منو دوست داره گفت برا اون عروسمون ۷۵۰ بود. این نباید کمتر از اون باشه.

ما گفتیم همون ۲۵۰ سکه و یه ملک که قبول کردن. هرچی میگفتیم قبول میکردن😐

1346