1351
1273
عنوان

شوهرم نمیزاره عروسی داداشم برم ؟

1446 بازدید | 99 پست

خانم هایی که کم و بیش از تاپیک های من خبر دارن من شوهرم سر و گوشش میجونبه خیلی هم پر رو هست و خیلی هم خانوادش اذیتم میکنند این بارم بازم یک زن سر و کلش پیدا شد .منم شاکی شدم.الان خانواده شوهرم دارن میان شوهرم زنگ زد به مادرم که دخترتو نصیحت کن چیزی جلو خانوادم نگه مادرمم طاقت نیوورد کلی حرف بهش زد و دعواشون شد.شب اومده خونه میگه حالا که اینطوره دو روز دیگه عقد داداشمه میگه نمیزارم بری.  رفتی یا خانوادت اومدن شر به پا میکنم جلو خانوادمم لال میشی.الان نمیخوام غوغا کنم یا بحث جدایی پیش بکشم دلمم نمیخواد خانوادمو مجبور کنن بیان از یک فاسد عذر خواهی کنند و التماسش کنند .بگید چی کار کنم میمیرم اگر عروسی داداشم نرم.طور خدا راهنمایی دقیق کنید

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

بابا خودتو از این نجات بده اگه بچه نداری

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
1348
1288

رو دادی دیگه از اول بیخود کرده هرزگی میکنه چقدر وقیحن این مردا 

دو دفعه جیغ و داد کنی و محکم برخورد کنی جرات نمیکنه از این غلطا کنه ک بعد پرو پرو گروکشی هم کنه 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

به خانوادش بگو 

سلام 😂😂😂نمیدونم چی بنویسم 😂😂اسمم آش دوغه 😂😂پروفایلم دوتا قابلمه هست دلت خواست بگو 😂😋نگید چرا زرد بعضی جاها زرد درست میکنن 😂دیدار یار عاشق دانی چه ذوق دارد مانند ابری که دربیابان برتشنه ای ببارد 😂نمیدونم چرا یه دفعه این شعر اومد تو ذهنم 😂من مدافع مادرشوهر وخواهرشوهرم 😂😂فرارررررررر💃💃💃💃💃💃الکی گفتم 😂😂😂😋آخه اینجا همه طرفدار عروسن 😂ولی من طرفدار حقم .دوستدار شما آش دوغ 😂💖💔راستی عکس پروفایلم از خودم نیست از اینترنت گرفتم 😂
1331