2737
2734
همدیگر و لایک کنیم تا گم نکنیم تاپیک رو

ذخیره کن عزیزم .. بعدا برو توتاپیکای مورد علاقت پیداش کن 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ب تلاش ما نیست ک عزیزم خودمون خفه کنیم تا خدا نخواد نمیش .از خدا بخواید بهم بچه سالم و صالح بده

ان شالله دست خودشه همه چی

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر
ب تلاش ما نیست ک عزیزم خودمون خفه کنیم تا خدا نخواد نمیش .از خدا بخواید بهم بچه سالم و صالح بده

خب تمام اتفاقات دنيا دست خداست، اگر قرار باشه بشينيم و منتظر خدا باشيم كه كاري پيش نميره، بايد تلاش كرد و خداوند هم لطف و اراده كنه، از تو حركت (🙈) از خدا بركت

2738
ذخیره کن عزیزم .. بعدا برو توتاپیکای مورد علاقت پیداش کن 

انشالله این ماه بیایم اینجا عکس بیبی چک مثبت بذارررریم

من دو تا سقط داشتم یعنی قلب تشکیل نشد و دکتر بهم گفت که خونت غلیظه و آسپرین مصرف کن. از آخرین سقطم د ...

این ۲ سال خودت نخاستی؟

من دو تا سقط داشتم یعنی قلب تشکیل نشد و دکتر بهم گفت که خونت غلیظه و آسپرین مصرف کن. از آخرین سقطم د ...

ایشالله هرچی خرو صلاحه پیش بیاد ...درگیر نکن خودتو ارامش داشته باش 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
سلام.من 5 ماهه اقدامم.من از کیت تخمک گذاری استفاده کردم.سه روزه که دو خط می افته پری روز پررنگتر بود ...

دکتر من گف از روز تخمک گذاری تا سه شب هرشب اقدام کن

انشالله این ماه بیایم اینجا عکس بیبی چک مثبت بذارررریم

وااای نگووو. من اخه همش درگیر بودم ک اقدام کنم یا نه ...میترسم با بچه دارشدن پییییر بشم     

2706