2726
عنوان

حاملگی ناخواسته لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1014 بازدید | 103 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

و اینکه از دوسه ماه قبلترش خورده شده باشه ومتاسفانه خیلی از خانوما فکر میکنن ازهمون ماه ک شروع میکنن ...

ای وای

من اولین بارم بوده

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
کی گفته سقط میکنم اگه حامله باشم برا درس و دانشگاهم یکم بده وگرنه از بچه بدم نمیاد

بهترین کار میکنی

منم دخترم میرفتم دانشگاه تا ماه اخرمم رفتم ی ترم مرخصی گرفتم برای زایمان بعد باز دوباره رفتم.

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
2728
منظورم اینه که شک داری؟ اگه ریخته که خب این میشه مطمین ولی اگه نه مشکوکی که ریخته یا نه اون میشه مش ...

ریخته

زمانیکه مرگم  فرا برسد این منم که باید بمیرم ؛پس بگذار آنگونه که میخواهم زندگی کنم!
بله بسيار راحت گفتم چون وقتى شرايطش رو نداره  سقط انسانى ترين و منطقى ترين كاره

انسانی شوحتما شمامشخص میکنی؟

صب تاحالا توتاپیکای سقط ،چندمین نفره تحریک به سقط میکنی؟

یعنی الان بار دارم؟😕البته باید بگم که از خوراکیای شیرین خوشم میاد و نوک سینه هامم میخاره یعنی اینا ...

اره بارداری بچه تم دختره پسفردام عروسیشه😁

چجوری ناخواسته باردارمیشین اخه؟

شده فانتزیم منم ناخواسته بشم

البته فقط فعلا

بعدا عمرا هرگز بلا به دور😄

انسانی شوحتما شمامشخص میکنی؟ صب تاحالا توتاپیکای سقط ،چندمین نفره تحریک به سقط میکنی؟

واقعامتاسفم برای این ادما ک خیلی راحت میگه سقط کن بعد انسانی و منطقیم میدونه نظرشو....

برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
انسانی شوحتما شمامشخص میکنی؟ صب تاحالا توتاپیکای سقط ،چندمین نفره تحریک به سقط میکنی؟

تحريك به سقط؟ :))

مگه كسى با تحريك سقط ميكنه؟

من بايد به شما جواب پس بدم ليدى جان؟ :))))))

2706