2410
2553

قنداق کردن دیگه منسوخ شده عزیز دلم

یه سرچ کن توی سایتها اطلاعات مفیدی در این زمینه هست

نمونه ش:

. قنداق کردن نوزادان شاید در آنها آرامش لحظه ای ایجاد کند اما به مرور زمان ممکن است صدمات جدی و جبران ناپذیری به نوزاد وارد کند. حالت طبیعی پاهای نوزاد باعث می شود که استخوان های ران و مفاصل به درستی رشد کنند که قنداق کردن نوزاد باعث جلوگیری از رشد طبیعی استخوان ها خواهد شد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من دخترمو قنداق کردم پسرمو نه، هنوز پسرم پاهاش صافتره الان دیگه کسی قنداق نمیکنه

دخترم ۲۰ روزشه شوهرم میگه پاهاش از زانو صاف نمیشه نمیدونم چجوری راضیش کنم ک طبیعیه میگه چون قنداق نکردی صاف نمیشه پاهاش😐

دخترم ۲۰ روزشه شوهرم میگه پاهاش از زانو صاف نمیشه نمیدونم چجوری راضیش کنم ک طبیعیه میگه چون قنداق نک ...

این طبیعیه تا دوماه حالت جنینی پاهاشونو جمع میکنن بچه ها چون نه ماه تو رحم مادر این شکلی بودن خب ارامششون هم بیشتره ،کم کم پاهاشون صاف میشه پسرمن از دوماهگی پاهاشو صاف کرد

2714
دخترم ۲۰ روزشه شوهرم میگه پاهاش از زانو صاف نمیشه نمیدونم چجوری راضیش کنم ک طبیعیه میگه چون قنداق نک ...

من واسه پسرم قنداق نکردم اما دخترمو چون آروم میشد جرا اما متاسفانه پاهای دخترم از ران به داخل چرخش داره 

میگم شاید علتش همون قنداق بوده

این طبیعیه تا دوماه حالت جنینی پاهاشونو جمع میکنن بچه ها چون نه ماه تو رحم مادر این شکلی بودن خب ارا ...

مرسی عزیزم بابت راهنماییت واقعا خودمم دیگه داشتم شک میکردم که حتما چون قنداقش نکردم براش مشکلی پیش میاد😁

من شنیدم روی نفخش تاثیر میزاره حالا من بخاطر این فیلم ها که بچه رو از قنداق باز میکنی دستاشو میبره بالا خریدم و خوب بد هم نبود راضی ام 

از دکتر بپرس این سئوال ها رو بهتره 

https://maniloo.com/product-category/safety-and-care/baby-butt/

من از ابن سایته خریدم 

2706