2703
2553

من وارد یه سازمان بی در و پیکر شده بودم ... روی میز من پر از پرونده های انجام نشده بود ....  کلی ارباب رجوع داشتم در حالی که هیچ کس کار رو به من یاد نداده بود .. میزدم تو سر خودم تو سر پرونده های مشابه تا بلاخره می فهمیدم باید چه کار کنم..

..روزها و شبهای سختی رو کشیدم .. بارها حس تحقیر بهم دست داد ... با رتبه سه رقمی کارشناسی و ارشد .. این سازمان اینقدر بی در و پیکر هست که خودم باید مثل نامه رسون نامه هام رو میبردم سازمان دیگه ... روزی ده نفر سرم داد میزدن به خاطر پروندهاشون که عقب افتاده بود و اونها نمیدونستن از کی باید شاکی باشن .

...و  خداوند گوگل را آفرید ... سرچ کن فرزندم 😊

نگم از سختی هایی که کشیدم .. از اینکه یک روز کیفم رو برداشتم و گفتم میرم از این خراب شده .. اما نیاز مالی اجازه ندااد ... یه روز رفتم واحد بغلی با یکی از همکارا صحبت کنم . یهو زدم زیر گریه .. اوقدر گریه کردم جلوی سه تا مرد و زن غریبه .. کلی خجالت  کشیدم یکی از آقایون که بسیار با تدبیر و مودب هست برام دستمال کاغذی اورد و حرفی زد که  خیلی برای من تاثیر گذاشت.. گفت" دخترم مرغ زیرک چون به دام افتد تحمل بایدش "...  ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوباره آزمون دادم آزمون دادم  ..و توی آزمون یه وزارت خونه  بلاخره قبول شدم ... جالبه بدونی ...

آفرین به پشتکارت

ادامه بده

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍
2720

الان که با شما صحبت میکنم بیشتر از یک سال از اون روز ها گذشته .. سخت ترین روزهای عمرم رو گذروندم .. اما به آرامش رسیدم .. واحد منظم شده ارباب رجوع ها رضایت دارند . الان من  پست گرفتم و مسئول واحد سه نفره ی خودمون هستم ..  چیزی که هرگز سال گذشته بهش فکر نمیکردم ..

روز اولی که اومدم اینجا یه خانمی چیزی بهم گفت که دلم شکست " تو اینجا چکار میکنی ؟ اینجا جای پیشرفتی نیست ..." و هفته ی گذشته این خانم به من تبریک گفت به خاطر مسئولیتم

اینها رو نگفتم که بگم ببینین من چه خوبم .. خواستم بگم سختی ها میگذرن .. همه چیز از اول خوب نیست ...  این پروسه ده سال برای من طول کشید .. سال های اول واقعا درامدم  کفاف زندگی رو نمیداد الان اوکی هست .

اینها رو نگفتم که بگم ببینین من چه خوبم .. خواستم بگم سختی ها میگذرن .. همه چیز از اول خوب نیست ... ...

الان چقدر حقوق میگیری؟

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
2714

سختی ها میگذرند از تغیر نباید ترسید اما تبعات تغییر رو باید پذیرفت .. جراحی هم درد داره خون ریزی داره اما گاهی مجبوری تغییر کنی .. تا زنده بمونی ...

دیگه اینکه اگر سازمانی حتی 1 نفر نیرو میخواد چرا اون یه نفر شما نباشید ؟

میدونم همه جا پارتی بازی هست ولی همه رو هم نمیتونن با پارتی جذب کنن مبورن چند نفر رو رد گم کنی بدون پارتی جذب کنند چرا اون چند نفر شما نباشید ؟

من خودم اولین ازمون استخدامی ک با مدرک فوق دیپلم شرکت کردم سال 89 قبول شدم ک 20 سال داشتم 

با نامردی تمام تو مصاحبه ردم کردن مهم نبود برام

تا لیسانس تموم کردم دوماه دیگه ازمون استخدامی سه تا شرکت کردم سه تاشم قبول شدم (ظرفیت پذیرش هم یک نفر/ سه نفر/دونفر /بود)

رفتم یکی بین اونا ک عالی بود از هرنظر 

موقعی ک اداره اومدم 23سالم بود وکوچکترین کارمند  

من سختی نکشیدم اما زحمت کشیدم ومطمین بودم قبول میشم

الانم فوق لیسانس 6سال سابقه دارم و از نظر حقوق و... هم عالی

هرکسی سزاوار فرصتی دیگر است ، اما نه برای همان اشتباه ...
2706