1345
1341
عنوان

کمیسیون پزشکی برا مرخصی بارداری

82 بازدید | 13 پست

سلام. کی توانسته ماه های آخر بارداری مرخصی از کمیسیون پزشکی بگیره؟ با چه عنوان و دلیلی. چه مدرکی داشتین؟ موافقت کردن؟ 

فقط 13 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من از ماه 2 مرخصی پزشکی داشتم. گواهی از دکتر میبری به همراه سونوهات و میری تو جلسه پزشکی ولی به سختی اوکی میدن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

1350
من از ماه 2 مرخصی پزشکی داشتم. گواهی از دکتر میبری به همراه سونوهات و میری تو جلسه پزشکی ولی به سختی ...

چی برات نوشت که قبول کردن؟ آخه سونو هام خدا رو شکر مشکلی نداره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی برات نوشت که قبول کردن؟ آخه سونو هام خدا رو شکر مشکلی نداره

خطر زایمان زودرس

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1348
اگر می تونی یک روز برو سه روز استعلاجی مثلا دو روز مرخصی تا جاییکه می تونی

معلمم. نمیخوام بچه ها ضرر کنن آگه از اول مهر مرخصی باشم معلم جدید میفرستن

1
5
10
15
20
25
30
35