2733
2734
عنوان

مامانایی که ماه های آخر بارداری هستن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 46 پست
من اولین روز نه ماهگیم  شکمم گنده ست و حالم بد خسته شدم سزارین هستم ۲۳ شهریور خودمم نمیدونم ...

عزیزم آخرین پریودت چه تاریخی بوده؟ 

من ۳۰ آذر بودم . فک کنم منم ۲۳ شهریور سزارین بشم.

شما چرا سزارین میشی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۱۷ شهریور تاریخ زایمان طبیعی برام زدن حالا بقیش دست خداست.

بیمارستانی که میخوای زایمان کنی یه لیست میده که چیا توی ساک بزاری .مثلا برای بچه ۱ دست لباس پتو جوراب و کلاه و ما بی بی میخواست لباسم یه رکابی یه شلوار یه استین بلند.

برای خودتم پوشک بزرگ و کارت معاینه و پرونده و شناسنامه های شوهر و خودت و کارت ملی و دفترچه و کپی هاشون

من ۱۷ شهریور تاریخ زایمان طبیعی برام زدن حالا بقیش دست خداست. بیمارستانی که میخوای زایمان کنی یه لی ...

میشه بپرسم اولین روز آخرین پریودت چه تاریخی بوده؟

2731

خوش به سعادتون،ک ماههای آخرید،

منم تازه رفتم تو7ماه،

نصف سیسموتی اشو گرفتم فرش و پرده و یسری خرت و پرتش مونده،

شکمم خیلی کم بزرگ میشه حول و استرس وزن نی نی امو دارم ک جرا رشد نمیکنه و از کی یهو شکمم گنده میشه،بیکار و بیعار و پر از فکر هستم 

ی مسافرت نرفتم از اول بارداریم و دیگه دارم ب انفجارم نزدیک میشم بنده خدا شوهرم

خدایا بابت هدیه ای که دادی شکرت،خودت مواظب هرسه تامون باش
2738
خوش به سعادتون،ک ماههای آخرید، منم تازه رفتم تو7ماه، نصف سیسموتی اشو گرفتم فرش و پرده و یسری خرت و ...

فقط لذت ببر  کلا خیلی دوران خوبیه اگه فکر و خیالو از سرت بیرون‌کنی با لذت خرید کن بیرون زیاد برو با تمام وجودت بچه رو توی شکمت حس کن .من هم دوس دارم بیاد هم دلم برای این دوران و تکوناش تنگ میشه.نگران نباش شکمتم ماه ۸ و ۹ بزرگ میشه 

من از قیافه خودم بدم میاد کلا از زن حامله بدم میاد یه دونه عکس هم نگرفتم تو حاملگی نه اولی نه دومی

من دارم واسه شکمم افسردگی گرفتم.چندتا ترک افتاده روش از الان فکر میکنم چیکار کنم بعد از زایمان 

من بچه دوممه سیسمونی به اون صورتی نگرفتم

چند دست بلوز و شلوارو بادی 

سرهمی 

پوشک و پستونک و شیشه شیرو پودرو مایع لباسشوییو ...

دستمال مرطوب دما سنج دیجیتالو اینا 

یه پتو دور پیچ و یه زیرانداز عروسکی 

کلاه و دستکش و شورت و ساک و روسری و کفش و چندتا جوراب

یه سرویس روتختی تخت کنار مادر که خودم دوختم چون قصد خریدن تخت و روتختی بزرگ دارم

چند قلم اسباب بازی و دستمال برای خشک کردن بچه و حوله و باقی وسایل رو هم همه نو دارم چون برا دختر اولم زیاد گرفته بودم

زایمانم سزارینه چون بچه اولمم سزارین بوده 

تو ساکشم یه پتو یه زیر انداز و یه تشک تعویض پوشک و دستمال مرطوب و پوماد سوختگی دو دست لباس و کلاه و پستونک و شیشه و دستمال خشک کردن بچه و یه پارچه نو برای انداختن رو تختش

مال خودمو جمع نکردم 

خونممتمیز کردم اما خرید هنوز نکردم 

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
خوش به سعادتون،ک ماههای آخرید، منم تازه رفتم تو7ماه، نصف سیسموتی اشو گرفتم فرش و پرده و یسری خرت و ...

عزیزم من وقتی هفت ماهم تموم شد شکمم یهوو بزرگ شد.نگرانش نباش

2706