2410
2553

سلام مامانای عزیز.اگه میشه هرکسی بگه چه کارایی واسه زایمان و بعد از زایمانش انجام داده.

از وسایلی که برای بیمارستان گذاشته و اینکه نوع زایمانتون چی هست.چه چیزایی از سیسمونی هست که هنوز نخریدین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من کلی دارو دوای گیاهی گرفتم اسماشونو روش زدم واسه بعدش که بگم یکی برام دمنوش درست کنه بهش بگم سردرگم نشه همشم گذاشتم تویه کابینت مخصوص الانم دارم خونموترتمیز میکنم ارایشگاهم باید برم ساکمم بستم تقریبا. از لباسام از سایز صفر یه ست گرفتم بسه بچه زود بزرگ میشه اونام تیکه هاش زیاده بسه شلوار زیادتر بمیر لازمش میشه سیسمونیسم کامله فقط چیزای ضروری گرفتم سرویس چوبم نگرفتم جانداشتم

انشالله شکم خودت زودتر گنده بشه😂 هنوز برام عادی نشده خودمو تو آینه میبینم کلی میخندم

وایی دلم نمیخواد گنده بشم😂

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
من اولین روز نه ماهگیم  شکمم گنده ست و حالم بد خسته شدم سزارین هستم ۲۳ شهریور خودمم نمیدونم ...

من زایمان طبیعی هستم تاریخ زایمانم هفته اول شهریوره ولی واقعا دیگه خسته شدم میخوام زودتر برم بیمارستان بگم سوزن فشار بهم بزنن..نمیدونم چیکار کنم

والا من قراره به امید خدا مشهد زایمان کنم. خالم بیمارستان رو تعیین میکنه چون ماماس و دکتر متخصص میشناسه برام.

من ساک نی نی رو بستم. توش ی دست لباس نوزادی گذاشتم . شیردوش . پتوی نوزاد. مای بی بی سایز ۱

واسه خودمم پوشک بزرگ ، شورت یبارمصرف. جوراب ضخیم چون میگن بعد زایمان پاها یخ میکنن سردت میشه. تمام مدارکم رو مث آزمایشات و سونوها داخل پوشه گذاشتم . شنامه و کارت ملی خودم و همسرم رو گذاشتم. 

تو سیسمونی کالسکه نخریدم چون اکثرا میگن استفاده نمیشه خیلی. ظرف غذا هنوز نخریدم با سبدهای نظم دهنده ی کمدش رو .

من کلی دارو دوای گیاهی گرفتم اسماشونو روش زدم واسه بعدش که بگم یکی برام دمنوش درست کنه بهش بگم سردرگ ...

عزیزم انشالله به سلامتی زایمان کنی.ایده خوبی بود اینکه داروهارو جای مخصوص گذاشتی اسمشم نوشتی

والا من قراره به امید خدا مشهد زایمان کنم. خالم بیمارستان رو تعیین میکنه چون ماماس و دکتر متخصص میشن ...

به سلامتی زایمان کنی عزیزم.پس جوراب ضخیم هم بردارم

2706