2726
عنوان

تاثیر کاندوم بر میزان لذت جنسی زن و مرد

| مشاهده متن کامل بحث + 119052 بازدید | 124 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مردتوتاپیک گویاباهم واردنی نی سایت شدن😐

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
عضویتت مبارکه؟!اولین تاپیکت چه موثره!

آره گلم
من و همسرم این مشکل داشتیم و هی میگفت که کاندوم بده یا کاندوم خوب نیست آخر از یه مشاور اطلاعاتی گرفتیم و این بین خودمون حل شد گفتم شاید کسی هم یاشه بذار با گذاشتن این تاپیک کمکی کرده باشم

خب خداروشکر یه مطلب درست درمون یکی گذاشت اونور که همش عکس النگو و شوهره

اونم عزیزم چون در رابطه با کاندوم بود وگرنه مطلب مفبد کسی هم بزاره بقیه توجه نمیکنند همه دنبال تاپیک عکس شوهر والنگو هستند بابا در طول روز این همه ادم میبینیم اینا شوهرای بقیه هستند دیگه خیلی چیزه عجیبی نمیخواد بزاره که 

فقط لطف خدا

به نظر من که لذتش خیلی فرق داره

بعد تردمیل رو نفهمیدم مگر اینکه خیلی هات باشه با تردمیل ارضا شه😂😂😂😂

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2706