2726

خانوما این جواب رو از مشاور گرفتم احتمالا به درد شما هم بخوره به همین دلیل برای شما هم میذارم اطلاعاتتون بره بالا:

آیا کاندوم بر میزان لذت جنسی زن و مرد تاثیر میذاره یا نه ؟؟؟

پاسخ مشاور:

سلام و درود

اینکه استفاده ازکاندوم  لذت جنسی رو کاهش میده در خانوم ها،اصلا این مورد واقیعت نداره لذت بردن جنسی در زنان وابسته به استفاده از کاندوم نیست، اینکه شما بترسین که من اگه از کاندوم

استفاده کنم ممکنه خانومم لذت جنسی نبرده باشه این اصلا وجود واقعی نداره!!!

مثلا خیلی از خانوم ها که از تردمیلم استفاده میکنن و در حالت عادی لغزش اتفاق می افته تو قسمت دستگاه تناسلیشون به اون نیاز و ارضای جنسی دست پیدا میکنن!!!

حتما لازم نیست که یک تماس مستقیمی بین دستگاه تناسلی زن و مرد اتفاق بیوفته پس نگران این موضوع نباشین که استفاده از کاندوم لذت جنسی زن رو کاهش بده همیشه این مکالمه های طولانی بین زن و مرد بوده که مثلا زن میگه که از کاندوم استفاده کن مرد میگه نه لذت جنسیم کم میشه یا لذت جنسی تو کم میشه باز دوباره زن میگه نه من اینجوری نمیتونم احتمال داره باردار بشم تو چقدر خود خواهی مرد میگه من حواسم هست و تو قرص مصرف میکنی یا زن میگه اینو جلوشو گرفتیم بیماری هایی مثل تبخال تناسلی میاد سراغمون!! مرد میگه مگه تاحالا اومده؟؟ از این به بعد هم نمیاد و ... تمام اینا تو جلسات مشاوره هی داره تکرار میشه!!!!

ببینید کلا استفاده از کاندوم نمیتونه اونقدر توی نیاز جنسی و لذت جنسی تاثیر گذار باشه و کاهش بده پس نگران این موضوع نباشین که وای الان دیگه لذت جنسی خودمو خانومم کم شده الان دیگه قبل از اینکه از کاندوم استفاده کنین برای اینکه لذتی رو ببرین و آقا هم بی نصیب نمونه از اون لذت صد درصد میتونین با دست این رابطه رو برقرار کنید در حد چند دقیقه و بعد از کاندوم استفاده کنی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باشه مرسی از اطلاع رسانیت😐😑

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بازآمدددددددبوی ماه مدرسه

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

فقط اونجاش که رو تردمیل 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2706