2726

سلام مامانا پسرمو دوماهش بود ختنه کردم الان شش ماهه و پوست اضافه داره بطوریکه نوک آلتش زیر پوستش پنهان شده کسی از مامانا هست که پسرش یا از آشناهاشون به این صورت باشه دکترش که میگه بزرگتر که بشه درست میشه ولی خودم نگرانم راهنماییم میکنید

تعداد رای : 2
نظرسنجی
راهنماییم کنید
2
100%
چکارکنم
0
0%

عکس

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوخی کردم

ببرش همون دکتری ک ختنه اش کرده

اینجا کسی کاری نمیکنه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2728

خانمها اینو میدونید دلیل زود انزالی آقایون از ختنه کردن اشتباه هست ،،،بچه هاتون رو دکتر حسابی ببرید ،،،فقط جهت اطلاع

مریض های واقعی هیچ وقت پیش ما نمیان،،،کسایی که از دست مریضای واقعی مریض شدن میان....

کلاسنو جان دکترش گفت بچه های که به این صورت میشه مدل ختنشون مشکل زود انزالی نمیگیره و آینده خوبی داره نمی‌دونم چندتا از فامیلامون دیدن گفتن دوباره ببر ختنه کن ولی چندتا گفتن نه دیگه به بچه دست نزن برای همین نگرانم