2733
2734
عنوان

برم سونو قلب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 204 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من 6 هفته 2 روز قلبش تشکیل شده همون روز هم از داده بودم و بارداریمو فهمیده بودم اخه پریهام نا منظمه

چه خوب، اصلا استرس چند هفته قبلشو نداشتی

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2728
منم دیروز رفتم سونو ببینم هست یا نه  ک صدا قلبشو شنیدم  ۶هفته ام شمام برو الان انشاالله ...

چه حس خوبی، برا منم دعا کنید، امروز بافردا می رم دیگه نمی تونم تا چند روز دیگه صبر کنم

2738

منم حال شمارو داشتم همش استرس😢

اما رفتم سر موعد صدای قلب عزیزشونو شنیدم فقطططططط اشک میریختم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

انشالا ک بارداری😍

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
منم حال شمارو داشتم همش استرس😢 اما رفتم سر موعد صدای قلب عزیزشونو شنیدم فقطططططط اشک میریختم

عزیزم چه حس شیرینی، انشالله سالم بیاد بغلتون، شما چند هفته رفتید؟

عزیزم چه حس شیرینی، انشالله سالم بیاد بغلتون، شما چند هفته رفتید؟

مرسی گلم 

۸هفته رفتم کلا اولین سونو بود،همش میترسیدم نکنه باردار نباشم یا پوچ باشه یا.....😁

2706