1345
1363
عنوان

بیایین یه لحظه عشقا😍😘😘

79 بازدید | 12 پست

سلام خانوما شنا ترجیح میدیین ک زود ماشین بخرین یا یه سال صبرکنین خونتونو دوطبقه کنین بعد خونه رو بدین رهن با پولش ماشین بخرین کدوم بهتره؟؟

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1350

بستگی داره خونم چطوری باشه اگه به دو طبقه شدن بیارزه آره صبرمیکنم ولی اگه امکان دوطبقه شدنش چند درصد باشه ماشین میخرم

جانا...دور زندگیمان حصاری کشیده ام...به بلندای عشقم به تو...که هیچ چیزی نتواند ما را از هم جدا کند...مگر دیگر نفسی نباشد....😍
واضحه . سال دیگه مطمئنی که با پول رهن خونه ات میتونی ماشین میخری ولی شش ماه دیگه نمیتونی با پول ماش ...

اره منم همین نظرو دارم اما شوهرم میگ تا خونه ساخته بشه یکم زمان میبره

.بابای عزیزم روحت شاد.هرکی امضامو خوندبی زحمت یه صلوات بفرسته واسه بابام ممنونم😢😢
بستگی داره خونم چطوری باشه اگه به دو طبقه شدن بیارزه آره صبرمیکنم ولی اگه امکان دوطبقه شدنش چند درصد ...

میترسم با مستاجر نشستن برام سخت باشه

1376
بین دوراهیم😂

منم از دیشب تو دوراهیم خونه دیدیم قراره بخریم.20تومن کم داریم.گفتم من یکم طلاهامو میفروشم 

میدونم شوهرم بهتر ازونارو برام میگیره ولی دلم نمیاد بفروشم

شروع رژیم:98/06/26 وزن اولیه 73
منم از دیشب تو دوراهیم خونه دیدیم قراره بخریم.20تومن کم داریم.گفتم من یکم طلاهامو میفروشم  مید ...

منم یه دفعه طلاهامو فروختم ولی الان شوهرم تند تند برام داره میخره خودم میگم نمیخام میگ ن باید دستت پر باشه☺توام بفروش اگ میدونی میخره