2726
عنوان

مامانای باردار یکی میگه منظور دکترم چی بوده😣

| مشاهده متن کامل بحث + 242 بازدید | 50 پست
پریودت عقب نیوفتاده؟؟؟؟از تاریخ لقاح که حساب نمیکنن اونکه اصلا نمیشه تشخیص داد از اولین روز آخرین پ ...

من اصلا اینو درک نمیکنم اون موقع من حامله نبودم اصلا که😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همشون زودتر مینویسن واسه وضعیت حاملگی که یه وقت خارج از رحم نباشه

اگه درد و لکه بینی نداری دیرتر برو

منم حرفشو گوش ندادم دوهفته دیرتر رفتم 

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش
ببین من خودم بی بی مثبت شد نرفتم تا نه هفتگی که قلب رو میخاس چک کنم. 

چه خوب کاری کردی اخه شوهر من یکم حساسه منو کشته بود مجبور شدم برم هم سوال ازش کنم هم بگم اسید فولیک بنویسه

2728
دوستم نمیشه دیر تر برم که قلبشم تشکیل شده باشه؟

چرا بابا یه دفعه برو،اینجوری هی باید پول سونو بدی که

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
همشون زودتر مینویسن واسه وضعیت حاملگی که یه وقت خارج از رحم نباشه اگه درد و لکه بینی نداری دیرتر بر ...

خودمم میخوام دیر تر برم فقط نگران بودم که تاریخ رو زده ۱ شهریور اعتبارش از بین نره

ببین خوب معلوم نیست چه نوقع لقاح انجام شده که،تو تاریخ اقدام رو میدونی،ولی چند روز بعدش و چجوری لقاح شکل گرفته که هیشکی نمیدونه،بخاطر همین همه از اول روز اخرین پریودی شروع میکنن و ۴۰ هفته میزنن

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
خودمم میخوام دیر تر برم فقط نگران بودم که تاریخ رو زده ۱ شهریور اعتبارش از بین نره

نگران نباش اگه قبول نکردن نهایتش میری منشی تاریخشو عوض میکنه واست

پسرم همه زندگیمه💕خدایا خودت مواظبش باش

وای الان بارداری و این چیزا رو نمیدونی😅

گلم بارداری اینجور محاسبه میشه،تمام هفته ها بر این اساسه،حالا سن تخمک یا هر چی،یعنی ندیدی دکتر ازت تاریخ اخرین پریودت رو پرسید!!!اصلا ما سه هفته نداریم خیلی زود بخوای متوجه بارداری بشی ۴هفته س

تاریخ لقاح رو اصلا نمیشه معلوم کرد

وای الان بارداری و این چیزا رو نمیدونی😅 گلم بارداری اینجور محاسبه میشه،تمام هفته ها بر این اساسه،ح ...

وااااا کی قبل بارداری میدونه سن بارداری رو چجوری حساب میکنن اخه🙄

2706