2410
2553
عنوان

😍😍اقدامی های مرداد ۹۸ بیایین باهم باشیم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 127 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سومین ماه اقدامم،ماه اول متفورمین خوردم،ماه دوم کلومیفن ،که دو روز مونده به پری افتادم رو لکه بینی و ...

انشالله این ماه آخرین ماهه اقدامت باشه با یه بی بی مثبت دلت هممون رو شاد کنی

یه پسر دارم قند عسل برا دومی اقدام کردم😍😍😍😍به زودی این تیکر واقعی میشود😍😍😍😍
2456

راستی بچه ها یه سوال شوهر من قند خون داره هر روز قرص متوفورمین و قرصای دیگه میخوره برا ضعیف شدن اسپرم اثر میذاره؟

هه من چی بگم توهمه تاپیکای اقدامی های ۹۶تا ۹۸رفتم ولی نشدم..منم حساب کن شاید امسال شدم..یه ماه دیگه میشه سه ساله که اقدامم ..بچه اولمه ..نمیدونم چرا نمیشه..واقعن دارم به این نقطه میرسم که دیگه زندگی دونفره خسته کننده شده

...نزدیکه پنج ساله که منتظرم  ...هرکی امضامو دید واسم صلوات بفرسته...لطفن🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏.....یه حسی تو دلم میگه که دیگه وقت براورده شدن خواسته من شده😍😍😍😍😍یعنی میشه؟؟؟🤤🤤🤤🤤🤤🤤خدایا شکرت که خواسته من با خواسته خودت یکی شد😍😍😍😍😍😍😍😍چه دیدنی بشه اون لحظه ای که شوهرم انقد غرق کوچولومون بشه که منو واسه لحظه ای یادش بره😊😋😋😍😍🤤🤤🤤🤤.......خدایا دلم خیلی گرفته😔😔😔میشه بغلمو پرکنی؟؟😭😭😭😭😭(۴۰۰/۲/۲۰)امروز بعد ۱۳ روزتاخیر دوباره پری شدم😔😔😔کلی فکروخیال کرده بودم میخواستم فردا برم ازمایش بدم..خدایا مگه یه ادم چقد تحمل داره😭😭😭😭😭(۴۰۰.۳.۳)❤❤بعداز این همه سختی وحس وحال گوناگون خدای من درکمال ناباوری یه دخترناز نصیبم کرد درحالی که دکترم گفته بود امکان باردارشدن به طور طبیعی نیس (دکترم هم به شدت ادم بااعتقاد ومسعولیت پذیری بود وبعداز خدا میتونم بگم دست اون برام افتاد ومن باردارشدم ودوران پرخطری هم داشتم که به لطف ایشون زودتر از موعود ولی به سلامت بچمو دنیااوردم..میخواستم متن بالا رو پاک کنم ولی گفتم به یادگار بمونه که یادم همیشه باشه چقد سختی کشیدم تا خدا منوهم لایق مادرشدن دونست ولی میخوام بگم الان که این متنو میخونم واقعن خندم میگیره که چقد بیخودی استرس کشیدم وناراحت شدم ومیتونستم خیلی کارها بکنم که نکردم چون خدا خودش موقعش که برسه خواستتو اجابت میکنه..ودیگه اینکه قرار نیس با بچه دارشدن تمام مشکلات گذشته حل بشه همه چی سرجاشه فقط یه نیرو و موجود قشنگی وارد زندگیتون میشه که میتونه تو موقع سختی یه نور امیدی باشه واسه تحمل سختی ها..از تمام لحظه هاتون استفاده کنین به موقعش خدا روزی تونو میده😍😍😍😍😍😍😍😍 انشالله روزی همه منتظرا😍😍😍۰۱.۷.۲۱...چهارماهگی دخترنازم😍😍😍
2714
هه من چی بگم توهمه تاپیکای اقدامی های ۹۶تا ۹۸رفتم ولی نشدم..منم حساب کن شاید امسال شدم..یه ماه دیگه ...

الهی فدات انشالله اینجا هممون نی نی رو بغل میگیریم نا امید نشووووو

من هم برا دومی،بچه اولم مهرماه تولد 11سالگیش میشه 

چه خوب بعد یازده سال اقدام کردی😍😍😍

من ۲۸ سالمه

ماه اول اقدامم

موعدم ۴ شهریوره

برام دعا کنید

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
ن اتفاقا دوسدارم دخترباشه😁😍 شمابرادختراقدام کردی؟

ببین نمیدونم چرا اصلا برا من فرقی نداره خودم یکم دختر دوست دارم ولی اصلش اینه که سالم باشه

الهی فدات انشالله اینجا هممون نی نی رو بغل میگیریم نا امید نشووووو

من۳ سالونیم ایودی داشتم فروردین برداشتم الان ۴ماهه اقدامم

بعضیام هستن انقد تو زندگیتون دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم!!
2706