2726
عنوان

با جاریم آشتی کنم یا نه

863 بازدید | 21 پست

تقریبا  یه سال پیش با هم دعوا کردیم هر چی حرف به من زده بود رو من گفتم و هر حرفی که من به اون زده بودم اونم گفت چون من عروس کوچک بودم زیاد اطلاعات نداشتم ولی اون خیلی به من اطلاعات داده بود برا همین  اون رو یه مدت خانواده شوهرم تنبیه کردن یهنی رفت و امد نکردن باهاش.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آشتی کن، با هیچ کس قهر نباش ، اگه از کسی خوشت نمیاد حالا از خودش یا رفتارش  ارتباطتت رو کمتر کن ...

احه میدونی عید قربان با هم رفتیم‌گردش حالا هنوز هیچی نشده شوهرم میخواست آشتی کنه سر یه موضوعدخیلی ساده به خاطر اون دوباره با من دعوا کرد تو جمع سرم داد کشید میدونم باز اشتی کنیم همین تکرار میشه

چقدر خوبه یابگیریم با هیچ کس صمیمی نشیم‌و دردل کنیم و زود جو گیر شیم تا پامون به خانواده شوهر میرسه

دوم اینکه یاربگیریم کلا هرکی هرچی گفت فقط سکوت و سکوت و سکوت کنیم

خدايا آن ده ,كه آن به

احه میدونی عید قربان با هم رفتیم‌گردش حالا هنوز هیچی نشده شوهرم میخواست آشتی کنه سر یه موضوعدخیلی سا ...

چی بگم خودت خوب فکر کن ، هیچ کس نمیتونه چیزی بگه چون کاملا از شرایطتت خبردار نیست

چقدر خوبه یابگیریم با هیچ کس صمیمی نشیم‌و دردل کنیم و زود جو گیر شیم تا پامون به خانواده شوهر میرسه ...

اخه سکوت که میکنیم دیگه حرفی واسه گفتن نمیمونه بعد میگن طرف روابط اجتماعیش پایینه منزویه حرف نمیزنه 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
چقدر خوبه یابگیریم با هیچ کس صمیمی نشیم‌و دردل کنیم و زود جو گیر شیم تا پامون به خانواده شوهر میرسه ...

الان چیکار کنم اگه آشتی کنیم  دوباره شوهرم‌میره طرف اون 

اخه میدونی چیه الان فقط دعوای دو تا جاری نیست 

فردا عروسیم جاریم بهم‌پیام داد لباسم به نظرت لختی بود منم گفتم نه خیلیم خوب بود دیگه شوهرم مثله برادر تو هست ولی جاریم میدونی چی گفت بهم‌گفت  خودم لختی پوشیده بودم که شوهرت اندامم رو ببینه منم هیچی نگفت هیچی

رفته به خانواده من گفته من زنشم یا اون 

2706