2737
2734
عنوان

عمل فیبروم حین سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 10819 بازدید | 54 پست

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا داره هرروز بزرگتر میشه ولی اصلا برام مشکل ساز نشده خداروشکر نه درد و نه خونریزی ولی دکتر گفته باید سر سزارین درش بیاری خیلی میترسم رحمم بیفته رو خونریزی حین عمل ، تروخدا اگه تجربه ای دارید بمن هم بگید چهارماه وقت دارم

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا دار ...

والا من تجربه جراحی ندارم ولی حتما تحقیق کن و پیش یه دکتر خوب برو عزیزم. ان شاالله مشکلی پیش نمیاد استرس نداشته باش. بعدا که ان شاالله به سلامت زایمان و جراحی کردی بیا تاپیک بزن ما رو هم در جریان قرار بده😘😘

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما عزیزم دکترم که خیلی ریلکسه ولی طبق تحقیقات خودم چون در طول زایمان رحم و فیبرومها پر خون هست هرنوع دستکاری منجر به خون ریزی و دراوردن رحم میشه ضمن اینکه مال من جلوی راه خروج جنینه یعنی اول باید فیبرم رو دربیارن بعد جنین و 😔😔😔😔

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا دار ...

سایز فیبرومت چنده منم تو حاملگیم فیبروم به 12 سانت رسید تو ماه پنجم درد داشتم و سرکلاژ کردم تو سزارین دکترم برام در نیورد گفت احتمال درآوردن رحمم هست الان دخترم 7 سالشه و رحمم هنوز تو شکمم🤪

😍😍😍😍😍
2728

من ١٠ روزه سزارين كردم و فيبروم١٢ سانتي داشتم باسزارين دكترم خارج كرد البته از قسمت واژنم 

جراحي سختي بود و هر پزشكي نميتونست انجام بده از همينجا از خانم دكتر رامزي در بيمارستان مفرح و اقبال و درمانگاه اتكا شهيدرجايي تهران تشكر ميكنم . 

من ١٠ روزه سزارين كردم و فيبروم١٢ سانتي داشتم باسزارين دكترم خارج كرد البته از قسمت واژنم  جرا ...

چه عجیب تا حالا نشنیده بودم 

خدا رو شکر که همه چیز خوب بود ممنون که اسم دکترتون گفتید 

راستش خواهرم هشت ماه پیش سزارین شد اما فیبروم رو دکتر برنداشت گفت اینقدر رگها ضخیم و پر خون شده بودن که ممکن بود با عمل فیبروم خونریزی کنترل نشه همینجوری هم اولین بیمار رفت اطاق عمل آخرین نفر از ریکاوری بیرون اومد شوهرش دیگه داشت قاطی میکرد بنده خدا حالا میخواد دومی رو هم با این فیبروم باردار بشه آدم پررو پرروه دیگه   

2738
چه عجیب تا حالا نشنیده بودم  خدا رو شکر که همه چیز خوب بود ممنون که اسم دکترتون گفتید  ر ...

فيبروم من بد جايي بود و ممكن بود رحمم رو خارج كنن ولي خانم دكتر با جراحي كه كرد خداروشكر مشكلي پيش نيومد و دكتر بهم ميگفت كه ايكاش حين عمل فيلم ميگرفتم براي گزارش . انشالله مشكل هواهر شمام حل بشه بدون دردسر 

عزیزم شما با وجود فیبروم هاتون سزارین شدین؟ عملتون چطور بود؟

اگر میخواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید نه به آدم ها و اطرافیان...
حتما عزیزم دکترم که خیلی ریلکسه ولی طبق تحقیقات خودم چون در طول زایمان رحم و فیبرومها پر خون هست هرن ...

وای منم دقیقا شرایط شما رو دارم. اگه این پست رو میخونی لطفا بهم بگو که چیکار کردی.فیبروم رو تو سزارین دراوردی یا نه

عزیزم جاش کجا بود؟ من یه دونه بزرگ ۱۰ سانتی خارج رحم دارم. ۵ تا ۶تا هم درحد ۳ سانت و ۴ سانت و ۵ سانت ...

سلام عزیزم با این فیبروما باردار شدی؟منم یکی دارم خییییلی نگرانم هنوز باردار نشدم😔 سه سانته

زمین جای قشنگی نیست تو مال آسمونایی🕊😭🖤
2706