1373
1341
عنوان

عمل فیبروم حین سزارین

143 بازدید | 18 پست

خواهرم فردا  سزارین داره یه فیبروم خیلی بزرگ هم داره دکتر میخواد برداره نگرانم کسی اینجا هست که این دوتا عمل با. هم انجام داده باشه؟ ؟ سخته؟؟ 

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1350
1376
می تونم بپرسم بیمت چی بود و چه بیمارستانی؟ عملت راحت بود؟ دکترت کی بود شمارشو برام می فرستی ببخشید خ ...

من اصفهان بیمارستان بهشتی بیمه تامین اجتماعی

البته ۳ ماه طول کشید توی نوبت بودم

اصفهانید؟

انشالله خدا یه نی نی سالم بهم بده آمین🧚‍♀️واسه شادی روح مامانم صلوات🙏
۸ سانتی بود بیمارستان دولتی ۶۴۰ البته دکتر گفت چسبندگی هم زیاد داشتم

عزیزم جاش کجا بود؟ من یه دونه بزرگ ۱۰ سانتی خارج رحم دارم. ۵ تا ۶تا هم درحد ۳ سانت و ۴ سانت و ۵ سانت هم داخل رحم متاسفانه😣😥

عزیزم جاش کجا بود؟ من یه دونه بزرگ ۱۰ سانتی خارج رحم دارم. ۵ تا ۶تا هم درحد ۳ سانت و ۴ سانت و ۵ سانت ...

دقیق نمیدونم کجا بود ولی گفت به عمق رحم چسبیده که نمیزاشت باردار بشم

انشالله خدا یه نی نی سالم بهم بده آمین🧚‍♀️واسه شادی روح مامانم صلوات🙏
1226

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا داره هرروز بزرگتر میشه ولی اصلا برام مشکل ساز نشده خداروشکر نه درد و نه خونریزی ولی دکتر گفته باید سر سزارین درش بیاری خیلی میترسم رحمم بیفته رو خونریزی حین عمل ، تروخدا اگه تجربه ای دارید بمن هم بگید چهارماه وقت دارم

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا دار ...

والا من تجربه جراحی ندارم ولی حتما تحقیق کن و پیش یه دکتر خوب برو عزیزم. ان شاالله مشکلی پیش نمیاد استرس نداشته باش. بعدا که ان شاالله به سلامت زایمان و جراحی کردی بیا تاپیک بزن ما رو هم در جریان قرار بده😘😘

حتما عزیزم دکترم که خیلی ریلکسه ولی طبق تحقیقات خودم چون در طول زایمان رحم و فیبرومها پر خون هست هرنوع دستکاری منجر به خون ریزی و دراوردن رحم میشه ضمن اینکه مال من جلوی راه خروج جنینه یعنی اول باید فیبرم رو دربیارن بعد جنین و 😔😔😔😔

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا دار ...

سایز فیبرومت چنده منم تو حاملگیم فیبروم به 12 سانت رسید تو ماه پنجم درد داشتم و سرکلاژ کردم تو سزارین دکترم برام در نیورد گفت احتمال درآوردن رحمم هست الان دخترم 7 سالشه و رحمم هنوز تو شکمم🤪

😍😍😍😍😍