1345
1341
عنوان

عمل فیبروم حین سزارین

142 بازدید | 18 پست

خواهرم فردا  سزارین داره یه فیبروم خیلی بزرگ هم داره دکتر میخواد برداره نگرانم کسی اینجا هست که این دوتا عمل با. هم انجام داده باشه؟ ؟ سخته؟؟ 

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1379
1376
می تونم بپرسم بیمت چی بود و چه بیمارستانی؟ عملت راحت بود؟ دکترت کی بود شمارشو برام می فرستی ببخشید خ ...

من اصفهان بیمارستان بهشتی بیمه تامین اجتماعی

البته ۳ ماه طول کشید توی نوبت بودم

اصفهانید؟

انشالله خدا یه نی نی سالم بهم بده آمین🧚‍♀️واسه شادی روح مامانم صلوات🙏
۸ سانتی بود بیمارستان دولتی ۶۴۰ البته دکتر گفت چسبندگی هم زیاد داشتم

عزیزم جاش کجا بود؟ من یه دونه بزرگ ۱۰ سانتی خارج رحم دارم. ۵ تا ۶تا هم درحد ۳ سانت و ۴ سانت و ۵ سانت هم داخل رحم متاسفانه😣😥

عزیزم جاش کجا بود؟ من یه دونه بزرگ ۱۰ سانتی خارج رحم دارم. ۵ تا ۶تا هم درحد ۳ سانت و ۴ سانت و ۵ سانت ...

دقیق نمیدونم کجا بود ولی گفت به عمق رحم چسبیده که نمیزاشت باردار بشم

انشالله خدا یه نی نی سالم بهم بده آمین🧚‍♀️واسه شادی روح مامانم صلوات🙏
1226

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا داره هرروز بزرگتر میشه ولی اصلا برام مشکل ساز نشده خداروشکر نه درد و نه خونریزی ولی دکتر گفته باید سر سزارین درش بیاری خیلی میترسم رحمم بیفته رو خونریزی حین عمل ، تروخدا اگه تجربه ای دارید بمن هم بگید چهارماه وقت دارم

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا دار ...

والا من تجربه جراحی ندارم ولی حتما تحقیق کن و پیش یه دکتر خوب برو عزیزم. ان شاالله مشکلی پیش نمیاد استرس نداشته باش. بعدا که ان شاالله به سلامت زایمان و جراحی کردی بیا تاپیک بزن ما رو هم در جریان قرار بده😘😘

حتما عزیزم دکترم که خیلی ریلکسه ولی طبق تحقیقات خودم چون در طول زایمان رحم و فیبرومها پر خون هست هرنوع دستکاری منجر به خون ریزی و دراوردن رحم میشه ضمن اینکه مال من جلوی راه خروج جنینه یعنی اول باید فیبرم رو دربیارن بعد جنین و 😔😔😔😔

بچه ها من قبل بارداریم دو تا فیبرم داشتم کع دکتر گقت دربیار  من درنیاوردم و باردار شدم حالا دار ...

سایز فیبرومت چنده منم تو حاملگیم فیبروم به 12 سانت رسید تو ماه پنجم درد داشتم و سرکلاژ کردم تو سزارین دکترم برام در نیورد گفت احتمال درآوردن رحمم هست الان دخترم 7 سالشه و رحمم هنوز تو شکمم🤪

😍😍😍😍😍